خانه / سیاسی / دیپلمات ربوده شده ایران وارد کشور شد؛

دیپلمات ربوده شده ایران وارد کشور شد؛

امیرعبداللهیان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران: وزارت اطلاعات طی اقداماتی پیچیده “نیکبخت” را از یک منطقه سخت در یمن خارج کرد

معاون وزیر خارجه کشورمان گفت: پیگیری‌های مستمری با مقامات یمنی به عمل آمد اما در نهایت وزارت اطلاعات در یک سلسله اقدامات پیچیده موفق شد دیپلمات ربوده شده کشورمان را از چنگال تروریست‌ها در یک منطقه سخت در داخل یمن خارج کند و به آغوش کشور بازگرداند.
امیرعبداللهیان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران: وزارت اطلاعات طی اقداماتی پیچیده به گزارش خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران، “نوراحمد نیکبخت” دیپلمات ربوده شده ایران صبح امروز با استقبال “حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی” وارد کشور شد.
 
گفتنی است؛ نوراحمد نیکبخت کارمند سفارت ایران در صنعا در تاریخ یکشنبه ۳۰ تیر ماه ۹۲ در مسیر منزل به سفارت ایران توسط افراد ناشناس ربوده شد.
 
دیپلمات ایرانی با اقدامات شناسایی و عملیات سربازان گمنام امام زمان(عج)  پس از ۲۰ ماه آزاد شد.
 
“نوراحمد نیکبخت” در هنگام ورود به کشور در فرودگاه مهرآباد گفت: هیچ ارتباطی با خانواده‌ام نداشتم، اقدام سربازان امام زمان(عج) کار بزرگ و پیچیده‌ای بود.
 
در پی ورود “نوراحمد نیکبخت” دیپلمات ربوده شده کشورمان در صنعا “حسین امیرعبداللهیان” در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی باشگاه گفت: ما از اولین ساعاتی که آقای نیکبخت در صنعا توسط گروه تروریستی ربوده شد کمیته ویژه‌ای به دستور وزیر خارجه کشورمان تشکیل شد و بخش‌های ذی‌ربط نظام جلسات مستمری داشتند.
 
وی افزود: پیگیری‌های مستمری با مقامات یمنی به عمل آمد اما در نهایت وزارت اطلاعات در یک سلسله اقدامات پیچیده موفق شد دیپلمات ربوده شده کشورمان را از چنگال تروریست‌ها در یک منطقه سخت در داخل یمن خارج کند و به آغوش کشور بازگرداند.

شناسه خبر : 16275

این خبر رو هم ببینید

رهبر معظم انقلاب: جمهوری اسلامی مهمترین ابتکار حضرت امام(ره) بود/ به برخی کسانی که صلاحیتشان احراز نشد جفا شد؛ دستگاه های مسئول جبران کنند/ نابسمانی را با انتخاب درست باید جبران کرد نه با عدم شرکت در انتخابات

رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتی به مناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) که هم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =