دیپلم افتخار کودک کردستانی در مسابقه بین‌المللی نقاشی بلغارستان  

دیپلم افتخار پانزدهمین مسابقه بین‌المللی نقاشی «نوا زاگورا» کشور بلغارستان توسط یک کودک هنرمند کردستانی کسب شد.
 

 
در این مسابقه بین‌المللی که با موضوع «آزاد» برگزار شد، از بین 2 هزار و 658 اثر از 27 کشور جهان یکی از اعضای مراکز فرهنگی و هنری کانون استان کردستان موفق به دریافت دیپلم افتخار شد.
 کارا خلیل‌نژاد کودکی پنج ساله و از اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان بانه است که  پس از رقابت با آثار ارسالی نقاشی از 27 کشور جهان دیپلم افتخار مسابقه بین‌المللی نقاشی «نوا زاگورا» کشور بلغارستان را کسب کرد.
مسابقه بین‌المللی نقاشی «نوا زاگورا» کشور بلغارستان امسال با موضوع «آزاد» برگزار شد و 61 کودکان و نوجوانان ایرانی توانستند دیپلم افتخار مسابقه را دریافت کنند.
کانون با ارسال 690 اثر در این مسابقه شرکت کرده بود که یک دیپلم افتخار نیز به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به دلیل مشارکت فعال در مسابقه اهدا شده است.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان با ارسال 26 اثر در پانزدهمین مسابقه بین‌المللی نقاشی «نوا زاگورا» کشور بلغارستان شرکت کرد و توانست یک دیپلم افتخار به این مسابقه را دریافت کند.
 
 

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *