خانه / ورزشی / ذوب آهن ۲ – 2 پرسپولیس / تیم برانکو پیروزی را حفظ نکرد

ذوب آهن ۲ – 2 پرسپولیس / تیم برانکو پیروزی را حفظ نکرد

از هفته نوزدهم لیگ برتر پرسپولیس و ذوب آهن در اصفهان رودر روی یکدیگر قرار گرفتند و در نهایت به تساوی ۲-۲ رضایت دادند. این بازی در حالی مساوی شد که پرسپولیس دوبار از ذوب آهن پیش افتاد و گل مساوی را دریافت کرد. قرمزها در این بازی با پیروزی می توانستند یک رتبه بالاتر بروند اما موفق نشدند.

عصرایران -از هفته نوزدهم لیگ برتر پرسپولیس و ذوب آهن در اصفهان رودر روی یکدیگر قرار گرفتند و در نهایت به تساوی ۲-۲ رضایت دادند. این بازی در حالی مساوی شد که پرسپولیس دوبار از ذوب آهن پیش افتاد و گل مساوی را دریافت کرد. قرمزها در این بازی با پیروزی می توانستند یک رتبه بالاتر بروند اما موفق نشدند. 
پرسپولیس در حالی این بازی را آغاز کرد که سخت ترین دوره لیگ برترش را پشت سر می گذارد . شاگردان برانکو در نیم فصل اول در نتیجه گیری هفته های اول بسیار ضعیف اول عمل کردند و بازی مقابل ذوب آهن هم یکی از این دیدارها بوده است . شاگردان برانکو در این دیدار با ۳ تغییر به زمین مسابقه آمدند. تغییراتی که دوتایش فنی بود و یکی از آنها انضباطی.  
تغییراتی که البته به کیفیت بازی تیم قرمزپوش کمک کرده بود. پرسپولیس بازی را بسیار خوب آغاز کرد. بازی منظم قرمزها در همان دقایق اولیه به موقعیت های زیادی دست پیدا کرد. آنها که در مقابل ذوب آهن در خانه خود بازی می کردند موقعیت های زیادی روی دروازه تیم اصفهانی به دست آوردند و البته در مقابل با ضدحملات ذوب آهن هم مواجه بودند. با همین ترتیب نیمه اول بازی پرسپولیس و ذوب آهن یکی از زیباترین بازی های انجام شده در لیگ برتر بود. پرسپولیس در دقیقه ۳۵ نیمه اول به گل رسید. پاس زیبای مهدی طارمی ، عالیشاه را تک به تک کرد و او گل اول بازی را به ثمررساند.
 نیمه دوم بازی باز هم پرسپولیس کوتاه نیامد به حملاتش ادامه داد. بازی زیبای پرسپولیس و البته ذوب آهن موقعیت های زیادی را روی دروازه دوتیم به وجود آورد که سهم پرسپولیس از این موقعیت ها دوتک به تک بود که عالیشاه و احمدزاده این دوموقعیت را از دست دادند.
دقیقه ۷۰ بازی شوت علیپور به تیر دروازه در برگشت جلوی پای طارمی قرار گرفت و شیخ ویسی روی او مرتکب پنالتی شد. پنالتی ای که کامیابی نیا از دست داد. در برگشت همان توپ پرسپولیس دوباره توسط کامیابی نیا مرتکب پنالتی شد و ذوب آهن پنالتی اش را به گل تبدیل کرد. 
 بازی اما اینجا به پایان نرسید. پرسپولیسی ها در دقیقه ۷۹ و روی ضربه بقل پای علیپور به گل رسیدند و تا دقیقه ۹۴ هم پیش بودند اما در آخرین دقایق یک گل دیگر پرسپولیس خورد و بازی با نتیجه ۲-۲ به پایان رسید.  
 کد خبر: ۴۴۹۵۰۳ تاریخ انتشار: ۱۶:۲۶ – ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 10709

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + پنج =