خانه / اجتماعی / رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی قروه: ۱۷۰ کارگر نمونه در شهرستان قروه تجلیل شدند

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی قروه: ۱۷۰ کارگر نمونه در شهرستان قروه تجلیل شدند

قروه- رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی قروه از تعداد هزار و ۳۶۵ واحد مشمول تأمین اجتماعی در شهرستان خبر داد و از تجلیل ۱۷۰ کارگر نمونه با ۲۲ کارگاه تولیدی و خدماتی گفت.

کوروش شعبانی شامگاه شنبه در مراسم گرامیداشت هفته کار و کارگر و روز بسیج کارگری در شهرستان قروه اظهار داشت: امروزه چرخ های اقتصادی کشور به دست کارگران است که می چرخد و در واقع دفتر توسعه اقتصادی را جامعه کارگری ورق می زند.
وی تعاون، کار و تأمین اجتماعی را سه قانون سازمان دانست و از رویکرد ویژه دولت برای عملکرد و کیفیت کاری در محیط های کارگری خبر داد.
شعبانی تعداد واحدهای مشمول تأمین اجتماعی را هزار و ۳۶۵ واحد شامل ۲۸ کارگاه بالای ۱۰ تا ۵۰ کارگر و دو کارگاه بالای ۵۰ کارگر عنوان کرد.
وی از تجلیل تعداد ۱۷۰ کارگر نمونه در شهرستان قروه و ۲۲ کارگاه تولیدی و خدماتی در این مراسم خبر داد و گفت: انتظار می رود که شان و منزلت کارگران در جامعه به بهترین شکل ممکن مورد توجه قرار گیرد.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قروه یادآور شد: حمایت از قشر کارگر، مساوی با توسعه و تقویت تولید در کشور است و به همین دلیل باید در سال جاری و با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید از این قشر به صورت ویژه حمایت شود.

شناسهٔ خبر: ۳۹۶۵۴۴۹ – یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۰۷:۵۲

شناسه خبر : 6283

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =