خانه / اجتماعی / رئیس انجمن صنفی جایگاه‌های سی‌ان‌جی : قیمت سی‌ان‌جی در گام دوم هدفمندی تغییر زیادی ندارد/ ابلاغ کارمزد جایگاه‌داران در هفته جاری  

رئیس انجمن صنفی جایگاه‌های سی‌ان‌جی : قیمت سی‌ان‌جی در گام دوم هدفمندی تغییر زیادی ندارد/ ابلاغ کارمزد جایگاه‌داران در هفته جاری  

رئیس انجمن صنفی جایگاه‌های سی‌ان‌جی، از ابلاغ نرخ جدید کارمزد جایگاه‌ها در هفته جاری خبر داد و گفت: قیمت گاز سی‌ان‌جی در گام دوم تغییر زیادی نخواهد کرد.
 

 
 
•      
اردشیر دادرس در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به فعالیت بیش از ۹۵ درصد از جایگاه‌های سی‌ان‌جی در سراسر کشور گفت: خوشبختانه جایگاه‌داران با تمام ظرفیت مشغول خدمت‌رسانی به مصرف‌کنندگان سی ان جی بودند.
رئیس انجمن صنفی جایگاه‌داران سی‌ان‌جی با اشاره به افزایش نرخ کارمزد جایگا‌ه‌ها که در شورای اقتصاد و در آخرین روزهای سال گذشته تصویب شد،گفت: قرار است در هفته جاری نرخ‌های جدید کارمزد ابلاغ شود که بر این اساس نرخ کارمزد جایگاه‌های بخش خصوصی ۸۰ تومان می‌شود.
دادرس در ادامه با اشاره به افزایش قیمت هر متر مکعب سی‌ان‌جی در گام دوم قانون هدفمند کردن یارانه‌ها گفت: بر اساس گفت‌وگویی که با مسئولان داشتیم قرار شد قیمت هر متر مکعب سی‌ان‌جی در گام دوم تغییر زیادی نکند.
وی ادامه داد: بر این اساس قیمت هر متر مکعب سی‌ان‌جی باید بین ۲۵ تا ۳۰ درصد  هر لیتر بنزین باشد که به نظر می‌رسد تغییر چندانی در قیمت سی‌ان‌جی رخ نخواهد داد.

شناسه خبر : 9363

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 2 =