رئیس حوزه هنری استان کردستان: نمایشگاه پوسترهای اسماءالحسنی با عنوان قاموس در سنندج برپا می‌شود

به مناسبت ماه مبارک رمضان نمایشگاه انفرادی پوسترهای اسماءالحسنی هنرمند سنندجی سیروان حاجی با عنوان قاموس در گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج برپا می‌شود

امین مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و در ادامه حمایت از هنرمندان بخش تجسمی و به مناسبت ماه مبارک رمضان در دومین هفته ماه بهار قرآن، نمایشگاهی از آثار هنرمند توانمند سیروان حاجی در قالب پوستر اسماءالحسنی در گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج برپا خواهد بود.
وی با اشاره به ویژگی‌های این ماه مبارک افزود: ماه رمضان ماه تذهیب نفس و فرصتی مغتنم برای درک بیشتر عظمت خالق هستی و توشه‌اندوزی برای ماه‌های دیگر سال است.
مرادی تصریح کرد: مانند سال‌های گذشته برنامه‌های گسترده‌ای در این ماه توسط حوزه هنری استان کردستان تدارک دیده شده است که از جمله می‌توان به نمایشگاه‌های هنری در طول این ماه با موضوع این ماه مبارک اشاره کرد.
وی افزود: برگزاری شب شعر و افطاری ویژه هنرمندان، دیدار با هنرمندان مطرح استان در این ماه و برنامه‌های هنری ویژه کودکان، اعزام شاعران توانمند استان برای حضور در محفل ادبی و دیدار شعرا با رهبر معظم انقلاب اسلامی بخشی از برنامه‌های در نظر گرفته حوزه هنری استان کردستان در این ماه است.
وی با دعوت از مردم هنردوست استان برای بازدید از این نمایشگاه تصریح کرد: این نمایشگاه در مدت یک هفته از ساعت 10 تا 12 صبح و 17 تا 20 بعداز ظهر آماده بازدید علاقه‌مندان خواهد بود.
سیروان حاجی متولد 1359سنندج کارشناس گرافیک عضو طراحان منتخب ورک شاپ‌های پوستر سازمان زیباسازی شهرداری تهران و عضو خانه گرافیک حوزه هنری استان کردستان است.
این هنرمند تاکنون در چندین جشنواره رتبه‌های برتر را کسب نموده است از جمله طراح منتخب اولین جشنواره تایپوگرافی خلیج فارس، طراح منتخب اولین نمایشگاه طراحی لباس لومانا، چاپ آثار تایپوگرافی در کتاب لوگو تایپ‌های ایرانی ششمین کتاب سال گرافیک دانشجویی، تقدیر شده از نهمین  و دهمین جشنواره بسم الله اشاره کرد.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *