خانه / فرهنگی / رئیس حوزه هنری کردستان: حوزه هنری پایگاه اصلی دفاع از فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی است

رئیس حوزه هنری کردستان: حوزه هنری پایگاه اصلی دفاع از فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی است

سنندج – رئیس حوزه هنری استان کردستان گفت: با حرکت در مسیر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی حوزه هنری به پایگاه اصلی دفاع از فرهنگ و هنر اصیل انقلاب تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، امین مرادی شامگاه سه شنبه در نشست با فرماندار شهرستان بیجار در خصوص هماهنگی برای راه اندازی دفتر حوزه هنری در این شهرستان اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به نگاه ویژه مسئولان کشوری و استانی مقدمات لازم برای راه اندازی دفتر حوزه هنری در بیجار فراهم شده است.
وی افزود: استان کردستان به عنوان پنجمین استان کشور است که مجوز تأسیس دفتر شهرستانی را بواسطه توان و شرایط موجود فرهنگی و هنری در شهرستان بیجار دریافت کرده است.
رئیس حوزه هنری استان کردستان با تقدیر وتشکر از فرماندار شهرستان بیجار بواسطه مساعدت و همکاری گسترده در خصوص موارد مربوطه و پیگیری ویزه امور بر ضرورت همکاری تمامی مسئولین شهرستان بیجار با حوزه هنری در خصوص افتتاح رسمی این دفتر تأکید کرد.
وی با اشاره به کمک های صورت گرفته از سوی مسئولان کشوری و استانی به حوزه هنری استان کردستان عنوان کرد: در چند ماه اخیر با تلاش های صورت گرفته و مساعدت های استاندار کردستان، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در خصوص تخصیص اعتبار جهت این دفتر و همچنین مساعدت و عنایت ویژه آقای مؤمنی رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی و آقای دکتر مصلحی مدیرکل امور استان ها و مجلس حوزه هنری کشور، دفتر حوزه هنری بیجار در ایام دهه مبارک فجر افتتاح می شود.
مرادی به جایگاه و رسالت حوزه هنری اشاره کرد و افزود: حوزه هنری به عنوان پایگاه اصلی هنر انقلاب و دفاع مقدس از تمامی توان و پتانسیل هنرمندان متعهد شهرستان بیجار در جهت فراهم نمودن بسترهای لازم تولید آثار فاخر هنری استفاده می کند.
وی با اشاره به اهمیت تعامل و همکاری با سایر دستگاه ها و ادارات متولی حوزه هنر و فرهنگ در بیجار، عنوان کرد: حوزه هنری آماده همکاری با تمامی دستگاه ها و متولیان فرهنگی شهرستان بیجار در زمینه های مختلف هنری و فرهنگی متناسب با سیاست های محوری خود می باشد.
درادامه حسین زنجانی مدیر حوزه هنری شهرستان بیجار نیز با ارائه گزارشی اقدامات صورت گرفته را در این مدت ارائه و خواستار همکاری مدیران دستگاه های شهرستان بیجار در خصوص رفع مشکلات شد.

شناسهٔ خبر: ۳۰۳۴۸۷۰ – چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴ – ۰۸:۴۶
لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 4215

این خبر رو هم ببینید

ارادت اهل سنت به امام حسین(ع) پایان ندارد/ نامگذاری فرزندان اهل سنت به نام اهل بیت، مظهرعشق به ائمه است

همزمان با فرارسیدن ماه محرم و ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین و دیگر شهدای کربلا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =