خانه / اجتماعی / رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کردستان: توسعه نیافتگی کردستان نتیجه نبود خلاقیت و نوآوری است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کردستان: توسعه نیافتگی کردستان نتیجه نبود خلاقیت و نوآوری است

سنندج – رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کردستان گفت: عمده ترین مسائل توسعه نیافتگی استان عدم ترویج نگرش، بینش و خلاقیت در بخش های مختلف مدیریتی و اجرایی است.

به گزارش خبرنگا مهر، بهرام نصرالهی زاده ظهر امروز چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کردستان اظهار داشت: معلمان. مدیران باید در تربیت نیروی خلاق و دارای بینش بالا گام بردارند.
وی افزود: عمده انرژی آموزش و پرورش روی آموزش است و باید به سوی تربیت انسان توسعه گرا سوق داده شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کردستان بیان کرد: در حال حاضر در مرحله‌ ای از توسعه  هستیم که به سرمایه ‌گذاری کلان در حوزه آموزش نیاز داریم و به همین دلیل حمایت همه جانبه از حوزه آموزش ضروری است.
نصرالهی زاده یادآور شد: در سطوح پایه باید بر روحیه پژوهش ‌مداری دانش آموزان توجه لازم شود تا در آینده بتوانیم شاهد تحول و توسعه در استان باشیم.
وی ادامه داد: امروز باید قبول کنیم که توسعه جامعه نیازمند تحول است  و این تحولات باید از آموزش و پرورش شروع شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کردستان گفت: عدم حضور بانوان در عصه های مدیریتی یکی دیگر از مشکلات آموزش و پرورش است و باید در کمترین زمان به این امر رسیدگی لام شود.
نصرالهی زاده اظهار داشت: دولت حامی آموزش و پرورش است چرا که معتقد است تحول از آموزش آغاز می شود و این نوع نگاه در استان کردستان نیز به صورت عینه وجود دارد و از تمامی ظرفیت ها برای حمایت از آموزش و پرورش استفاده می شود.

شناسهٔ خبر: ۳۰۳۵۵۳۱ – چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴ – ۱۶:۱۵
لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 7005

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − یک =