خانه / اجتماعی / رئیس ستاد انتخابات کردستان: انتخابات در کردستان بدون حاشیه امنیتی و در آرامش کامل برگزار شد

رئیس ستاد انتخابات کردستان: انتخابات در کردستان بدون حاشیه امنیتی و در آرامش کامل برگزار شد

سرویس کردستان-رئیس ستاد انتخابات استان کردستان گفت: انتخابات در کردستان در امنیت و صحت کامل در سطح استان جریان داشت و روند آن در استان کاملا خوب و در محیطی آرام و امن صورت می گیرد و تا این لحظه هیچ موردی امنیتی گزارش نشده است.

به گزارش کردپرس علیرضا آشناگر ساعتی پیش در محل استقرار ستاد انتخابات کردستان در نشستی مطبوعاتی با خبرنگاران و اصحاب رسانه های گروهی کردستان ضمن قدردانی از حضور و مشارکت همه اقشار مختلف مردم کردستان برای حضور پرشور و گسترده در انتخابات اظهار داشت: از صدا و سیما و همه رسانه ها به دلیل حضور در صحنه انتخابات و پوشش خوب و مناسب اخبار و اطلاعات انتخابات تشکر می کنم.
آشناگر افزود: مردم کردستان در این دوره نیز با مشارکت و استقبال پرشورشان در انتخابات اراده و غزم خود را در تصمیم‌گیری‌ها برای مدیریت شهرها و روستاها و همچنین در حوزه ریاست جمهوری برای تعیین سرنوشت خود و کشور و دیارشان مناسب و عالی نشان دادند و این ارزش و پتانسیل جای تقدیر و افتخار دارد.
 رئیس ستاد انتخابات استان کردستان گفت: انتخابات از صبح آغاز شد و تاکنون که ساعت پایانی آن است، در امنیت و صحت کامل در سطح استان برگزار شده و تاکنون که در جریان است هیچ مورد امنیتی در سطح استان گزارش نشده است و با آرامش و بدون مشکل سپری شده و می شود.
وی گفت: پوشش امنیتی صندوق‌های اخذ رأی بسیار مطلوب بود و رخداد نامناسبی در استان نداشتیم و ستاد انتخابات برای ۱۲ هزار و ۴۰۰ نفر عوامل اجرایی و بازرسی جهت چگونگی برگزاری انتخابات کلاس های آموزشی برگزار کرد که در امر برگزاری خوب آن بسیار مفید و ثمر بخش بود.
آشناگر در ادامه اظهار داشت: یک میلیون و ۱۸۱ هزار و ۸۸۳ نفر در کردستان واجد شرایط رای دادن هستند که یک میلیون و ۲۰۰ هزار تعرفه پیش‌بینی شده است که با کمبود تعرفه مواجه نیستیم و زمان انتخابات ساعت ۲۴ امشب به پایان می رسد.
گفتنی است رای ‌گیری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت ۸ صبح امروز جمعه همزمان با سراسر کشور، در یک هزار و ۳۸۲ شعبه اخذ رای استان کردستان آغاز شد از این تعداد ۵۱۸ شعبه اخذ رای در شهرها و ۸۶۴ شعبه نیز در روستاها مستقر شد.
انتخابات شوراهای اسلامی در سنندج و سقز به صورت الکترونیکی برگزار شد و براساس سرشماری سال ۱۳۹۵ تعداد واجدان شرایط رای در استان کردستان یک میلیون و ۱۶۷ هزار و ۲۷۷ نفر هستند که ۲۸ هزار و ۳۲۲ نفر از این تعداد رای اولی های استان هستند.
 
کدخبرنگار۱۰۲۰۲
 
کد مطلب: ۱۲۹۸۲۰  |  تاريخ: ۱۳۹۶/۲/۲۹  |  ساعت: ۲۳ : ۵۶

شناسه خبر : 6247

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =