خانه / سیاسی / رئیس شورای مرکزی اتحادیه میهنی: اتحادیه میهنی معتقد به‌ حق تعیین سرنوشت کُردها در عراق است

رئیس شورای مرکزی اتحادیه میهنی: اتحادیه میهنی معتقد به‌ حق تعیین سرنوشت کُردها در عراق است

این شایعات به دور از واقعیت است و من به حق تعیین سرنوشت کُردها معتقدم

رئیس شورای مرکزی اتحادیه میهنی در بیانیه ای ضمن تکذیب شایعاتی پیرامون مصاحبه وی با برخی رسانه ها درباره ی آخرین تحولات عراق و اقلیم و عدم باور وی به‌ حق تعیین سرنوشت کردها در عراق گفت: این شایعات به دور از واقعیت است و من به حق تعیین سرنوشت کُردها معتقدم.
عادل مراد رئیس شورای مرکزی اتحادیه میهنی، در بیانیه منتشره در سایت شورای مرکزی اتحادیه میهنی اعلام کرد: چندی پیش برخی رسانه ها شایعاتی مبنی بر مصاحبه من در خصوص آخرین تحولات عراق و اقلیم انتشار داده اند که تمامی این اخبار به دور از واقعیت است.
وی ضمن تکذیب شایعات منتشره در رسانه گفت: متاسفانه برخی افراد سودجو به منظور فرافکنی، ایجاد و تشدید اختلافات و تخریب وجهه سیاسی اتحادیه‌ میهنی دست به انتشار شایعاتی زده اند که تمامی آن ها کذب محض می باشد.
عادل مراد موضع خود را در رابطه با حق تعیین سرنوشت کُردها، موضع رسمی اتحادیه میهنی و جلال طالبانی رهبر حزب دانست که‌ به‌ گفته‌ وی ده‌ ها سال است برایش مبارزه‌ کرده‌ و قربانی داده‌اند.
رئیس شورای مرکزی اتحادیه میهنی، در ادمه افزود علاوه بر اخبار سایت رسمی شورای مرکزی اتحادیه میهنی و مصاحبه وی با شبکه های رسمی اقلیم هر خبر دیگری به نقل از وی انتشار یافت به دور از واقعیت و به منظور فرافکنی و ایجاد اختلاف است.
 
 
 
 
کد مطلب: ۶۶۰۱۰  |  تاريخ: ۱۳۹۳/۴/۱۸  |  ساعت: ۸ : ۲۷ – کرد پرس

شناسه خبر : 18829

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =