رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی :  جنایات وحشیانه گروهک تروریستی داعش بر خلاف مبانی اسلام است

قتل و غارت و سر بریدن در مذهب تسنن و تشیع جایی ندارد بلکه این خوی وحشیگری نشات گرفته از الگوهای اسرائیل جهانخوار است

آژانس خبری- تحلیلی زریان؛ رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی گفت: جنایات وحشیانه گروهک تروریستی داعش برخلاف اصول و مبانی دین مبین اسلام و اعتقادات یک میلیارد مسلمان جهان است.
به گزارش زریان, عابد فتاحی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: قتل و غارت و سر بریدن در مذهب تسنن و تشیع جایی ندارد بلکه این خوی وحشیگری نشات گرفته از الگوهای اسرائیل جهانخوار است.
وی اظهار کرد: هر گروهی که به نام اهل سنت دست به قتل عام می زند در حقیقت چهره اهل تسنن و در یک کلمه تمام مسلمانان را خدشه دار می کند.
وی با نکوهش جهاد نکاح رایج در بین اعضای این گروه نیز گفت: گروهک تروریستی داعش اوج وحشیگری و عقب ماندگی خود را به نمایش گذاشته و این وحشیگری تا به آنجا پیش رفته که اربابانشان را نیز نگران ساخته است.
فتاحی افزود: ریشه های گروهک تروریستی داعش در آمریکا، اسراییل و انگلیس دیده می شود.
 نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: این گروهک تروریستی با حمایتهای مالی دولتهای مرتجع عرب و با کمک تسلیحاتی اسرائیل دست به قتل عام مسلمانان می زند.
وی ادامه داد: استکبار جهانی تلاش می کند تا با راه اندازی چنین جنگهایی مسلمانان را به دست خودشان از میان برده و علاوه بر این با نمایش اعمال وحشیانه تکفیری ها به دنیا نشان دهد اسلام دینی وحشی و عقب مانده ای است.
وی افزود: آمریکا و اسرائیل با بسترسازی تلاش می کنند زمینه را برای ظهور خود و ناجی نشان دادن خود برای انسانها آماده کنند.
رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس اظهار کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری به اتحاد مسلمانان جهان نیازمندیم این وحدت و یکپارچگی است که می تواند به عمر تروریستها و دین ستیزان و جباران تاریخ خاتمه دهد.
تاريخ: ۱۳۹۳/۳/۳۱

این خبر رو هم ببینید

جایگاه ویژه شب نیمه شعبان از نظر اهل سنت/ قصیده‌خوانی و ذکر ادعیه در مساجد و منازل مردم کردستان

امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: شب نیمه شعبان از نظر بزرگان و مشایخ اهل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *