رئیس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس: کار نمایندگان خانه ملت آسفالت جاده روستایی نیست  

نماینده مردم دهگلان و قروه در مجلس شورای اسلامی گفت: کار نماینده را نباید به گازکشی مدرسه و آسفالت‌ جاده‌های روستایی محدود کنیم بلکه باید نماینده کار قانونگذاری و نظارت خود را دنبال کند.
 

به گزارش خبرگزاری فارس از دهگلان، حامد قادرمرزی عصر امروز در همایش تجلیل از نخبگان و دانشجویان فارغ‌التحصیل روستای قادرمرز، ضمن تبریک آغاز سال نو، اظهار داشت: موفقیت حاصل عوامل فردی و محیطی است.
وی استعداد، علاقه، پشتکار، هدف و برنامه‌ریزی را عوامل فردی در موفقیت عنوان کرد و گفت: امکانات خاص هر فرد عوامل محیطی است.
به گفته نماینده مردم دهگلان و قروه در مجلس شورای اسلامی، موفقیت فقط به یکی از این عوامل محدود نمی‌شود و باید هر دو را در یک راستا باهم پیش برد.
وی با بیان اینکه موفقیت حاصل تعامل این دو اصل است، افزود: انسان‌ها را می‌توان به 3 گروه موفق، افرادی میانه‌رو و عادی تقسیم کرد.
به گفته قادرمرزی، انسان‌های موفق همان گونه که فکر می‌کنند، تلاش می‌کنند تا به خواسته خود برسند و در راه رسیدن به رسالت خود تردید را به دل راه نمی‌دهند و همواره دارای اراده قوی و مستحکمی هستند.
وی با اشاره به اینکه موفقیت به کارگیری توانایی و استعداد است، تصریح کرد: موفقیت حاصل زندگی هدفمند با برنامه مشخص است.
رئیس مجمع مردم نمایندگان کردستان در مجلس شورای اسلامی در ادامه به تعریفی از برنامه‌ریزی اشاره کرد و گفت: برنامه‌ریزی به معنای تزریق نظم به زندگی است.
وی با بیان اینکه موفقیت قبول مسئولیت است، خاطرنشان کرد: انسان‌های موفق نتایج کارهای خود را قبول می‌کنند.
به گفته نماینده مردم دهگلان و قروه در مجلس، انسان‌های موفق همواره احساس قدرت کرده و دلیل شکست خود را توجیه نمی‌کنند.
وی با اشاره به اینکه افراد موفق مهربان و با محبت هستند، گفت: افراد گوشه‌گیر همیشه شکست خورده‌اند.
قادرمرزی افزود: کسانی که حسود هستند انرژی خود را هدر داده و نمی‌توانند از توانایی خود به طور مطلوب استفاده کنند.
نماینده مردم دهگلان و قروه در مجلس تصریح کرد: افراد موفق برخورد متناسبی با شکست دارند و خود را اسیر گذشته نمی‌کنند.
وی با بیان اینکه زندگی اجتماعی نوعی رقابت است، گفت:افراد موفق هیچوقت ناامید نمی‌شوند چون می‌دانند چگونه سنگ‌های موجود در مسیر هدف خود را بردارند.
رئیس مجمع نمایندگان کردستان با اشاره به اینکه نباید غرور را با تکبر اشتباهی گفت، تصریح کرد: تکبر خود بزرگ‌بینی و گناه بزرگی است.
وی افزود: غرور یعنی انسان به خلیفة‌الله  بودن خود غره شود و این در حالی است که افراد موفق مغرور هستند ولی تکبر ندارند.
قادرمرزی با بیان اینکه افراد موفق فرمان زندگی به دست خودشان است، خاطرنشان کرد: انسان‌های موفق به جای رقابت با دیگران با خود رقابت می‌کنند.
به گفته نماینده مردم دهگلان و قروه در مجلس، رقابت با دیگران کاری اشتباه است چون ضریب هوشی انسان‌ها متفاوت است.
وی با اشاره به اینکه انسان‌های موفق اعتماد به نفس محکم و قوی دارند، گفت: این دسته از افراد خود را در چارچوب حیطه‌ای که قرار دارند اسیر نمی‌کنند.
قادرمرزی در ادامه از دولت دهم انتقاد کرد و گفت: دولت دهم مخالف اقدامات نمایندگان بود و مجلس را به رسمیت نمی‌شناخت و هرکاری را که دوست داشت انجام می‌داد.
نماینده مردم شهرستان‌های دهگلان و قروه در مجلس در پایان گفت: کار نماینده را نباید به گازکشی مدرسه و آسفالت‌ جاده‌های روستایی محدود کنیم بلکه باید نماینده کار قانونگذاری و نظارت خود را دنبال کند.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *