رئیس مجمع نمایندگان کردستان:                                                         قطعنامه اتحادیه اروپا نقض آشکار قوانین بین‌المللی است                        

سایت کرد نور:رئیس مجمع نمایندگان کردستان بامحکوم کردن قطعنامه ضد ایرانی اتحادیه اروپا علیه کشورمان گفت: قطعنامه اتحادیه اروپا نقض آشکار قوانین بین‌المللی است و سران اروپا بهتر است هر چه زودتر سر عقل بیایند و شأن خود را پائین‌تر از آنچه هست نیاورند.

به گزارش سایت کرد نور از سنندج، حامد قادرمرزی ظهر امروز در نخستین جلسه شورای اداری استان کردستان در سال 93 که در استانداری برگزار شد با اشاره به نام‌گذاری امسال به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از سوی رهبر فرزانه انقلاب اظهار کرد: پایه نام‌گذاری‌های انجام شده توسط مقام معظم رهبری در  چند سال گذشته اقتصادی بوده است.
وی با اشاره به اینکه نزاع‌های بین‌المللی از عرصه نظامی به عرصه اقتصادی منتقل شده است گفت: دشمن در سال‌های اخیر رویارویی خود با ملت ایران را در حوزه اقتصاد متمرکز کرده است و مقابله با دشمن در این حوزه ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است.
رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان با اشاره به اینکه اقتصاد از 3 زیر بخش کشاورزی، صنعت و خدمات تشکیل شده است تصریح کرد: در بخش کشاورزی کشور در سال‌های اخیر اقدامات خوبی انجام شده است اما وضعیت صنعت چندان مطلوب نیست.
خدمات دلالی در کشور باید برچیده شود
وی به وضعیت بخش خدمات کشور نیز اشاره کرد و گفت: خدمات کشور بیشتر در بخش واسطه‌گری است و لازم است خدمات دلالی در کشور برچیده شده و به سمت ارائه خدمات واقعی حرکت کنیم.
قادرمرزی به حوزه فرهنگ کشور اشاره کرد و افزود: فرهنگ یک نظام منسجم شکل گرفته از اعتقادات و تجارب تاریخی توسط بشر است و این مجموعه نظام‌وار هنگام انتقال از نسلی به نسل دیگر دستخوش تغییر و تحول می‌شود.
با جهانی شدن ارتباطات تهاجم و مقاومت فرهنگی معنی پیدا می‌کند
وی به جهانی شدن ارتباطات و شکل گرفتن دهکده جهانی در این عرصه اشاره کرد و گفت:با جهانی شدن ارتباطات تهاجم و مقاومت فرهنگی معنی پیدا می‌کند.
نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کشور ما یک کشور چند فرهنگی است و در عین حال حول محور اسلام و فرهنگ ایرانی وحدت برقرار است.
وی به وجود خرده فرهنگ‌ها در کشور و سازگاری آنها با مبانی دین اسلام اشاره کرد و گفت: خرده فرهنگ‌ها در کشور را باید به رسمیت شناخت و بر روی آنها کار کرد و به این وسیله اجازه نداد توجه جوانان در زمینه‌های فرهنگی به خارج از کشور معطوف شود.
فرصت سوزی اجازه نداد حماسه اقتصادی در سال 92 محقق شود
قادرمرزی به محقق نشدن حماسه اقتصادی مد نظر مقام معظم رهبری در سال گذشته اشاره کرد و افزود: فرصت سوزی‌ها در سال گذشته اجازه نداد حماسه اقتصادی مد نظر مقام معظم رهبری آنطور که شایسته بود محقق شود که امیدواریم امسال این رویه اصلاح شود.
وی از استاندار کردستان خواست از مدیران استان بخواهد هر 3 ماه یک‌بار گزارش عملکرد ارائه دهند و کارگزاران را از ارائه آمار صرف برحذر بدارند تا بتوان برای توسعه استان به درستی برنامه ریزی کرد.
قطعنامه اتحادیه اروپا نقض آشکار قوانین بین‌المللی است
رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان با محکوم کردن قطعنامه مداخله جویانه اخیر اتحادیه اروپا علیه کشورمان اظهار کرد: 5 مرزبان ایرانی توسط یک گروهک تروریستی ربوده می‌شوند و همه مدعیان حقوق بشر در برابر این عمل کر می‌شوند و به روی خودشان هم نمی‌آورند ولی در امور داخلی سایر کشور‌ها دخالت می‌کنند.
وی گفت: قطعنامه اتحادیه اروپا نقض آشکار قوانین بین‌المللی است و سران اروپا بهتر است هر چه زودتر سر عقل بیایند و شأن خود را پائین‌تر از آنچه هست نیاورند.
قادرمرزی به رأی قاطع و بی‌سابقه مردم در روز 12 فروردین به جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: رأی مطلق مردم به جمهوری اسلامی حاصل اعتماد آنها به اسلام، حضرت امام(ره) و روحانیت بود.
انتهای پیام/ ک
                       
                   

این خبر رو هم ببینید

استاندار آذربایجان‌غربی: تعدد دستگاه‌های تصمیم گیر در مرزها مانعی برای توسعه است

استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر ضرورت توسعه پایانه‌های مرزی و مدیرت واحد در مرزهای استان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *