رئیس هیئت اسکی سقز خبر داد:برگزاری مسابقات اسکی جام وزنه در شهرستان سقز                                                                                                                                   

سایت کرد نور: رئیس هیئت اسکی شهرستان سقز از برگزاری نخستین دوره مسابقات اسکی آلپاین با عنوان جام وزنه در پیست اسکی این شهرستان خبر داد.

                 

آزاد خادم در گفت و گو با خبرنگار ورزشی سایت کرد نور در سنندج اظهار کرد: مسابقات اسکی آلپاین برای نخستین بار در شهرستان سقز و با حضور 35 ورزشکار در 3 رده سنی برگزار شد.
وی با اشاره به ظرفیت شهرستان سقز برای برگزاری مسابقات اسکی گفت: شهرستان سقز در تمام رشته های ورزشی صاحب عنوان است و ما هم در رشته اسکی تلاش خواهیم کرد برای ورزش سقز در سطح استان و کشور افتخار آفرینی کنیم.
رئیس هیئت اسکی شهرستان سقز تصریح کرد:در سال 92 بیش از 60 اسکی باز نو آموز در سطح شهرستان این رشته ورزشی جذاب را فرار گرفته اند و با تلاش مربیان اسکی در سقز و علاقمندی و استعدادهای ورزشکاران، رشته ورزشی اسکی در آینده نه چندان دور شاهد ظهور قهرمانان سقزی در استان و کشور خواهیم بود.
وی گفت: این مسابقات در بخش بانوان در رده سنی آزاد، و در بخش آقایان در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و سطح پیشرفته برگزار شد.
خادم افزود: در پایان رقابت‌های بخش بانوان، منیره کاردار به مقام نخست را کسب کرد، نازاز نبوی در مکان دوم قرار گرفت و شلیر مولودی نیز به عنوان سوم این دوره از مسابقات را به دست آورد.
وی گفت: در مسابقات بخش آقایان در رده سنی نوجوانان میدیا شریفی، رامیار اسماعیلی و کسری سلیم زاده به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند و در رده سنی جوانان رامیار فرج پور مقام قهرمانی را به دست آورد، علی کار دار دوم شد و پویا خدری حائز در مکان سوم این رقابت‌ها ایستاد.
رئیس هیئت اسکی شهرستان سقز خاطر نشان کرد: همچنین در رده سنی بزرگسالان امین مینایی مقام نخست را کسب کرد، عبدالباسط علیزاده و محمود سلیم‌زاده دوم و سوم شدند.
وی گفت: در سطح پیشرفته مسعود شریفی مقام قهرمانی را به دست آورد، آزاد خادم دوم شد و رامیار کاردار هم حائز رتبه سوم شد.
خادم افزود: در پایان مسابقات اسکی آلپاین جام وزنه در شهرستان سقز به نفرات اول تا سوم در هر رده سنی حکم قهرمانی و هدایایی تقدیم شد.
انتهای پیام/ ک
                       
                   

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *