خانه / ورزشی / رئیس هیئت اسکی سقز خبر داد:برگزاری مسابقات اسکی جام وزنه در شهرستان سقز                                                                                                                                   

رئیس هیئت اسکی سقز خبر داد:برگزاری مسابقات اسکی جام وزنه در شهرستان سقز                                                                                                                                   

سایت کرد نور: رئیس هیئت اسکی شهرستان سقز از برگزاری نخستین دوره مسابقات اسکی آلپاین با عنوان جام وزنه در پیست اسکی این شهرستان خبر داد.

                 

آزاد خادم در گفت و گو با خبرنگار ورزشی سایت کرد نور در سنندج اظهار کرد: مسابقات اسکی آلپاین برای نخستین بار در شهرستان سقز و با حضور ۳۵ ورزشکار در ۳ رده سنی برگزار شد.
وی با اشاره به ظرفیت شهرستان سقز برای برگزاری مسابقات اسکی گفت: شهرستان سقز در تمام رشته های ورزشی صاحب عنوان است و ما هم در رشته اسکی تلاش خواهیم کرد برای ورزش سقز در سطح استان و کشور افتخار آفرینی کنیم.
رئیس هیئت اسکی شهرستان سقز تصریح کرد:در سال ۹۲ بیش از ۶۰ اسکی باز نو آموز در سطح شهرستان این رشته ورزشی جذاب را فرار گرفته اند و با تلاش مربیان اسکی در سقز و علاقمندی و استعدادهای ورزشکاران، رشته ورزشی اسکی در آینده نه چندان دور شاهد ظهور قهرمانان سقزی در استان و کشور خواهیم بود.
وی گفت: این مسابقات در بخش بانوان در رده سنی آزاد، و در بخش آقایان در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و سطح پیشرفته برگزار شد.
خادم افزود: در پایان رقابت‌های بخش بانوان، منیره کاردار به مقام نخست را کسب کرد، نازاز نبوی در مکان دوم قرار گرفت و شلیر مولودی نیز به عنوان سوم این دوره از مسابقات را به دست آورد.
وی گفت: در مسابقات بخش آقایان در رده سنی نوجوانان میدیا شریفی، رامیار اسماعیلی و کسری سلیم زاده به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند و در رده سنی جوانان رامیار فرج پور مقام قهرمانی را به دست آورد، علی کار دار دوم شد و پویا خدری حائز در مکان سوم این رقابت‌ها ایستاد.
رئیس هیئت اسکی شهرستان سقز خاطر نشان کرد: همچنین در رده سنی بزرگسالان امین مینایی مقام نخست را کسب کرد، عبدالباسط علیزاده و محمود سلیم‌زاده دوم و سوم شدند.
وی گفت: در سطح پیشرفته مسعود شریفی مقام قهرمانی را به دست آورد، آزاد خادم دوم شد و رامیار کاردار هم حائز رتبه سوم شد.
خادم افزود: در پایان مسابقات اسکی آلپاین جام وزنه در شهرستان سقز به نفرات اول تا سوم در هر رده سنی حکم قهرمانی و هدایایی تقدیم شد.
انتهای پیام/ ک
                       
                   

شناسه خبر : 11161

این خبر رو هم ببینید

مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیئت تکواندوی کردستان همچنان بر روی شیاپ چانگ؛ انتخابات هیئت تکواندوی استان کردستان به راند سوم کشید

سنندج–علیرغم اینکه دوره ریاست فرزین لطف پوری درهیئت تکواندوی کردستان از۱۸ اسفند سال۹۶ به اتمام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 10 =