رئیس کمیته امداد شهرستان قروه: ۳۰۰ خانواده نیازمند در قروه نیازمند مسکن هستند

قروه- رئیس کمیته امداد قروه از وجود ۳۰۰ خانواده نیازمند مسکن در شهرستان خبر داد و گفت: مشارکت خیرین در روند ساخت و ساز مساکن مدنظر می تواند امنیت و آرامش ذهنی مددجویان را فراهم سازد.

علیرضا خوشبخت شامگاه یکشنبه در حاشیه افتتاح مسکن مددجویان کمیته امداد شهرستان قروه با حضور مدیر کل کمیته امداد کردستان اظهار داشت: در بحث توانمندسازی در سال گذشته مبلغ ۴ میلیارد و ۵۶۷ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان شهرستان پرداخت شده است و در واقع تلاش بر ایجاد درآمد پایدار می باشد.
وی خدمات کمیته امداد را برای باروری توانایی و تقویت اعتماد به نفس افراد ضعیف از لحاظ مادی و معنوی دانست و بر تمرکز برای اشتغال مددجویان تأکید کرد.
خوشبخت در ادامه از وجود ۳۰۰ خانواده فاقد مسکن در شهرستان قروه خبر داد و افزود: پیش بینی می شود در سال جاری تعداد ۲۹ واحد مسکونی آماده تحویل به مددجویان شود که از این تعداد تا کنون عملیات اجرایی ۱۹ واحد با ۱۰ واحد روستایی و ۹ واحد شهری آغاز شده است.  
وی میزان اعتبار موردنیاز برای هر واحد حداقل ۴۰ میلیون تومان عنوان کرد و خواستار مشارکت خیرین و دستگاه های اجرایی برای تسریع در روند ساخت و ساز شد.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *