خانه / اجتماعی / راهپیمایی سلفی‌های لیبی علیه جام جهانی!

راهپیمایی سلفی‌های لیبی علیه جام جهانی!

فعالان شبکه های اجتماعی در لیبی، این روزها فراخوان راهپیمایی سواره علیه مسابقات جام جهانی برزیل را که سلفی‌های افراطی مبتکر آن هستند، دست به دست می کنند.

به گزارش ادیان نیوز، در این فراخوان که خاستگاه آن شهر طرابلس پایتخت لیبی است؛ از سلفی ها خواسته شده با موتور سیکلت و خودرو، علیه جام جهانی راهپیمایی کنند و به جای برافراشتن پرچم برزیل و آلمان، پرچم اسلام (!) را برافرازند.
در شعار این فراخوان – که به صورت الکترونیکی و پوسترهای کاغذی نیز منتشر شده- آمده است:” نه برزیل، نه آلمان… پرچم اسلام پرچم ماست”.
این در حالی است که تیم ملی فوتبال لیبی تاکنون هیچگاه به مسابقات نهایی جام جهانی راه نیافته است، اما تندروی این گروه تا جایی پیش رفته که حتی صحبت کردن از رخدادهای ورزشی را هم خوش ندارند.
به نوشته منابع خبری، پایتخت لیبی این روزها تحت تاثیر مسابقات جام جهانی قرار گرفته، به طوری که جوانها پرچم کشورهای شرکت کننده در این مسابقات را بالا می گیرند و همین امر موجب خشم گروه های افراطی شده است.

شناسه خبر : 8943

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 1 =