خانه / اجتماعی / راهپیمایی مردم کردستان در اعتراض به اقدامات رژیم آل سعود

راهپیمایی مردم کردستان در اعتراض به اقدامات رژیم آل سعود

سنندج – شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان به مناسبت راهپیمایی اعتراض آمیز به اقدامات رژیم آل سعود اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در این اطلاعیه ضمن دعوت از مردم برای حضور در این راهپیمایی آمده است: به درستی که بغض تاریخی و خشم انقلابی ایران اسلامی از حکومت دیکتاتور و دست نشاندۀآل سعود و خاطرات سیاه وتلخ ملت ایران از این رژیم کودک کش منحوس، مسئله ای نیست که به راحتی از حافظه تاریخی کشور پاک شود.
در ادامه این اطلاعیه تاکید شده است: مردم خداجو و مومن استان کردستان، ضمن محکومیت شدید اعدام ددمنشانۀ شیخ شهید عربستان (آیت الله شیخ نمر باقر النمر) به دستان تا مرفق غرق در خون رژیم کودک کش آل سعود، روز جمعه این هفته بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه در راهپیمایی اعتراض آمیز، بار دیگر خشم و نفرت و انزجار خود از این رژیم را با فریاد ” مرگ بر آل سعود “، و محکومیت این اقدام ددمنشانه فریاد خواهند زد.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان بیان می دارد؛ ملت بیدار، بصیر و شهید پرو سراسر استان کردستان روز جمعه، با برگزاری راهپیمایی اعتراض آمیز، فریاد در گلو خفتۀ رهبر شیعیان عربستان و فریاد نابودی رژیم مستبد آل سعود را فریاد کرده و اعلام می دارند که قیام حق طلبی “شیخ شهید عربستان” با شهادتش هیچ گاه خاموش نخواهد شد و سران دیکتاتور آل سعود به زودی تاوان این جنایت وحشیانۀ خود را پس خواهند داد و به زودی دست انتقام الهی گریبان سردمداران و سیاستمداران سعودی را خواهد گرفت و دودمان آل سعودرا برباد خواهد داد.
در این اطلاعیه آمده است که راهپیمایی مردم استان کردستان روز جمعه ۱۸ دی ماه ۱۳۹۴ بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه برگزار می شود.

شناسه خبر : 7099

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 18 =