خانه / اجتماعی / ربیعی خبر داد: جزئیات چهارمین سبد غذایی دولت برای نیازمندان/آغاز توزیع از فردا

ربیعی خبر داد: جزئیات چهارمین سبد غذایی دولت برای نیازمندان/آغاز توزیع از فردا

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بسته حمایت تغذیه‌ای با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان از فردا میان نیازمندان توزیع می شود و سهم هر خانوار هم حدود ۱۲۰ هزار تومان است.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی ربیعی گفت: مشمولان این طرح برای خرید این بسته حدود دو ماه فرصت دارند تا با مراجعه به فروشگاه های تعیین شده، سبد غذایی خود را دریافت کنند.
وی اضافه کرد: این چهارمین بسته حمایتی غذایی است که در دولت یازدهم برای حمایت از افراد تحت پوشش توزیع می شود و یکی از این بسته ها به صورت خاص، برای زنان و کودکان دچار سوءتغذیه خواهد بود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره میزان سبد حمایتی گفت: اعتبار کل این بسته حمایتی حدود ۲۰۰ میلیارد تومان است و برای هر خانواده، تا سقف ۱۲۰ هزار تومان امکان خرید به وجود می آورد؛ به نحوی که ۱۱ میلیون نفر می‌توانند از این بسته حمایتی استفاده کنند.
 ربیعی گفت: کالاهای مشخصی در این بسته حمایتی پیش‌بینی شده است که خانواده‌ها می‌توانند در چارچوب اقلام تعیین شده، به هر میزان تا سقف تعیین شده که بخواهند خرید کنند؛ همچنین آنها می‌توانند خرید خود را در چند نوبت انجام دهند.

شناسهٔ خبر: ۳۹۲۹۴۰۵ – شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ – ۱۵:۳۰

شناسه خبر : 6321

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 11 =