خانه / اجتماعی / رسوایی جنسی تکفیری ها؛ از سوریه تا افغانستان  

رسوایی جنسی تکفیری ها؛ از سوریه تا افغانستان  

تکفیری‌ ها با وجود آن‌که خود را مسلمانان واقعی می‌ دانند، اما در این روزها خبر رسوایی جنسی شان از سوریه تا افغانستان و پاکستان، همه جا را فرا گرفته و تشت رسوایی شان از بام افتاده است.

دیروز گزارشی از طریق رسانه ‌ها منتشر شد مبنی بر این‌که نوجوانی انتحاری که توسط نیروهای امنیتی کشور دستگیر شده، اعتراف و شکایت داشته که طالبان با او عمل لواط را انجام داده ‌اند.این نخستین بار نیست که طالبان متهم به سوءاستفادة جنسی از نوجوانان و خردسالان می‌شوند، پیش از این نیز از سوی رسانه‌ها چنین گزارش‌هایی به نشر رسیده بود.در گزارشی که در سایت آسیای میانه آنلاین که به تاریخ ۲۰۱۳-۰۸-۱۳ منتشر شده است، عقیل یوسف‌زی، تحلیل‌گر و نویسنده پشاوری، مدعی شده بود که: «من شخصا زمانی که گفته می‌شد آن‌ها پسران جوان را برای لذت جنسی از مدارس می‌برند، گزارشی خبری را تهیه کردم. من گزارش ها پیرامون سوء استفاده جنسی ستیزه ‌جویان از پسران جوان -هم در پاکستان و هم در افغانستان – را تایید می‌کنم». عقیل گفته بود که ستیزه ‌جویان به طور مرتب به مدارس شهرهای مرزی در خیبر پختون‌خواه سر می‌زنند تا «پسران نوجوان خوش چهره را انتخاب کنند.» طالبان یکی از گروه‌های ظاهراً اسلامی است که اعتقادات تکفیری داشته و مردم افغانستان را به اتهام همکاری با غرب و ایالات متحدة امریکا، مباح ‌الدم می ‌خوانند.تکفیری‌ ها با وجود آن‌که خود را مسلمانان واقعی می‌ دانند، اما در این روزها خبر رسوایی جنسی شان از سوریه تا افغانستان و پاکستان، همه جا را فرا گرفته و تشت رسوایی شان از بام افتاده است. در سوریه نیز این گروه‌ها «جهادالنکاح» راه انداخته اند. گزارش ‌ها می‌ رساند که به دنبال فتوای یک ملای وهابی، تعداد زیادی از دختران جوان کشورهای عربی خصوصا تونس، با سفر به سوریه و پیوستن به تروریست‌های القاعده، روزانه بارها و بارها نیازهای جنسی شورشیان القاعده و سربازان ارتش آزاد که بر ضد بشار اسد می جنگند را برآورده کرده و خودشان حامله به خانه بازگشته اند.

شناسه خبر : 8971

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + هجده =