خانه / اجتماعی / رسوایی جنسی در شبکه فارسی زبان «من و تو»/ عکس سند

رسوایی جنسی در شبکه فارسی زبان «من و تو»/ عکس سند

«من را تهدید کردند که اگر حرفی بزنم از من فیلم گرفته ‎اند و اول آن را نشان شوهرم می‎ دهند و بعد هم پخشش می‎ کنند. وقتی این مسئله را شوهرم فهمید، بدجوری به هم ریخت.»

زمان انتشار خبر: دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ – ۱۴:۵۸
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از «باشگاه خبرنگاران»، توقف برنامه «بفرمائید شام» شبکه تلویزیونی «من و تو»، پس از تعطیلی (دیگر برنامه آن شبکه، به نام) «آکادمی گوگوش»، بسیار عجیب بود، چرا که این برنامه پس از برنامه یادشده، جزو مهم ترین طرح و برنامه ‎های این تلویزیون لندنی به حساب می‌ آمد.
 
با این حال، خبرهای دریافتی از کانادا، علت توقف یک باره سری تازه «بفرمائید شام» را که گفته می ‎شود قرار است در کانادا تصویربرداری شود، بیشتر روشن می‌ کنند.
 
پایگاه خبری «ایرانیان مقیم کانادا» با سرتیتر «جنجال بر سر یک پرونده در تورنتو»، از جنایتی هولناک که دامن گیر تیم تصویربرداری شبکه «من و تو» شده است، پرده برمی‌ دارد؛ جنایتی که به ‎نوشته این سایت کانادایی، به ماجرای شکایت یک خانواده ایرانی در تورنتو و رسوایی جنسی «تیام»، مجری شبکه من و تو، و همکارانش برمی‎ گردد که البته سروصدای بسیاری هم به ‎پا کرده است.
سایت ایرانیان مقیم کانادا در گزارشی در این باره نوشت: «سارا، نام قربانی این پرونده است که با شکایت از کارکنان من و تو، مستقر در کانادا، خواهان اجرای عدالت است. او که از داوطلبان شرکت در مسابقه «بفرمائید شام» بوده است، با اصرار فراوان و بر خلاف میلش، حاضر به گفتگو با سایت ایرانیان مقیم کانادا شد تا واقعیت و اصل ماجرا را برای مردم شرح دهد.»
منبع یادشده، همچنین با اشاره به موافقت تیم من و تو برای شرکت «سارا» در این مسابقه در تاریخ  26 اکتبر ۲۰۱۴ و آغاز تصویربرداری در منزل وی در همان روز، با قربانی این حادثه گفتگو کرد.
سارا در مصاحبه با این پایگاه گفت: «مثل همیشه صبح زود با شوهرم صبحانه خوردم و او رفت سر کار…  ساعت ۸ صبح که تیم تصویربرداری می ‎خواست اپیزود اول را بگیرند به همراه تیام به خانه ما آمدند تا تصویربرداری را شروع کنند. تا بعدازظهر همه چیز خوب پیش می‎رفت و من همه نقش‎ها را خوب بازی کردم تا اینکه غروب شد و کار متوقف شد و قرار شد که چند نفر بیرون از خانه از آمدن مهمان‎ها فیلم بگیرند.
 
آقای تیام به همراه دو نفر دیگر داخل خانه ماندند که ادامه تصویربرداری را زمان ورود مهمان ها ادامه بدهند. در همین زمان، وقتی من برای تم آن روز رفتم تا لباس مخصوص آن تم را بپوشم و گروه تصویربرداری دوباره کارش را آغاز کند، یک دفعه دیدم آقای تیام و آن دو نفر بی اجازه آمدند داخل اتاق؛ شوکه شدم اما فکر کردم چیزی احتیاج دارند که این طوری وارد اتاق شدند!»
قربانی این جنایت هولناک ادامه داد: «تیام دوربین دستش بود و آن دو نفر آمدند طرفم و به من ابراز علاقه کردند. من به آن‎ها گفتم که شوهر دارم و کلی جیغ و داد و فریاد زدم، اما آن آدم‎های […]  وقتی دیدند من دارم مقاومت می‎کنم کتکم زدند و دو نفری به من تعرض کردند.
بعدش هم من را تهدید کردند که اگر حرفی بزنم از من تصویر گرفته ‎اند و اول آن را نشان شوهرم می‎دهند و بعد هم پخشش می‎کنند. وقتی که این مسئله را شوهرم فهمید بدجوری به هم ریخت…
با اینکه من از ترس آبرو نمی‌ خواستم این قضیه را کسی بفهمد، شوهرم نمی‌توانست بی‌خیال شود و مدام اصرار داشت که باید شکایت کنیم و دمار از روزگارشان دربیاوریم.»
 سارا همچنین در این گفتگو از پیگیری شکایت خود و ممنوع الخروج شدن تیم سازنده بفرمائید شام از کانادا خبر داد و علت به تأخیر افتادن پخش سری جدید بفرمائید شام از تلویزیون من و تو را این پرونده بیان کرد.
 
البته به تازگی دادگاه کانادا حکم ممنوع الخروج بودن آن دو نفر متجاوز را صادر و بقیه عوامل مستقر در کانادا را رها کرده است.
 
سارا در پایان مصاحبه خود با پایگاه ایرانیان مقیم کانادا گفت: «واقعا دوست نداشتم این گفتگو را با شما انجام بدهم چون اصلا دلم نمی‎خواست که این موضوع اینقدر پخش شود و ادامه پیدا کند. ولی اصرار شما و اینکه دیدم این قضیه بین ایرانی‎های کانادا خیلی پیچیده، مجبورم کرد تا این گفتگو را داشته باشم.»
 خاطرنشان می‎شود برنامه بفرمائید شام پس از تعطیلی و ناکامی آکادمی گوگوش، بیشتر سرمایه‏‎گذاری‎های شبکه من و تو را به خود اختصاص داد.
 
امتیاز برنامه بفرمائید شام از شرکت انگلیسی «ITVGLOBAL» خریداری شده است و هدف از تولید آن، تغییر سبک زندگی ایرانی-اسلامی مردم کشورمان با ترویج شراب‎خواری، بی‎بندوباری، تخریب آموزه‎های دینی، توهین به قومیت‎های ایرانی و… است.
 با توجه به افشاگری پایگاه ایرانیان مقیم کانادا، باید گفت معلوم نیست چند نفر دیگر از شرکت‎کنندگان برنامه بفرمائید شام قربانی هوس‎بازی عوامل آن شده‎اند و از ترس آبرو و برای جلوگیری از انتشار فیلمشان، لب فروبسته‎اند!؟
حلقه مفقوده این ماجرا وقتی پیدا می‌شود که چندی پیش، مدیر یکی از تلویزیون‎های لس‎آنجلسی، از قاچاق دختران با اقدام «کیوان عباسی»، مدیر شبکه من و تو، پرده برداشت و فاش کرد، او یک شبکه پورنو به ‎نام «هاستلر تی‎ وی» را نیز در کانادا اداره می‎ کند.
بار دیگر یادآور می‎ شویم، پخش سری تازه برنامه بفرمائید شام که از یک‎ سال پیش قرار بود در کشور کانادا تولید شود، متوقف شده است.
البته مدیران شبکه من و تو به تازگی وعده داده‌اند که با حل و فصل پرونده مذکور در محاکم قضائی کانادا، در ماه‎های آینده سری تازه برنامه بفرمائید شام را روی آنتن خواهند فرستاد.

شناسه خبر : 8015

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 1 =