خانه / ورزشی / رقابت های کاراته امید کشور در کردستان برگزار می شود

رقابت های کاراته امید کشور در کردستان برگزار می شود

سنندج – مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در دیداری که با رئیس فدراسیون کاراته کشور داشت توافق کردند که میزبانی رقابت های کاراته امید کشور به استان کردستان واگذار شود.

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، حامد جولایی شامگاه روز چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه با رئیس فدراسیون کاراته کشور دیدار و به گفت و گو نشست.
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در این دیدار که سرپرست هیات کاراته استان نیز حضور داشت، گفت: کاراته استان در سال های نه چندان دور از قطب های اصلی و به نحوی صاحب نام در سطح کشور بوده است.
حامد جولایی از وجود هفت هزار کاراته کار سازمان یافته در استان کردستان خبر داد و افزود: استان کردستان در این رشته توانست بیشترین ورزشکاران را تحت پوشش قرار دهد که می توان برای ارتقای آن در آینده امیدوار بود.
وی گفت: کاراته کردستان با این جمعیت بعد از دوران طلایی سال های گذشته در حال حاضر بیشتر در بخش همگانی آن فعالیت دارد.
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان عنوان کرد: با رایرنی های صورت گرفته با فدراسیون میزبانی رقابت های کاراته امید کشور با همکاری متقابل در اوایل سال آینده به استان کردستان داده شد.
جولایی افزود: در راستای همکاری های دو طرفه نیز مجوز حضور تیم منتخب کاراته استان کردستان در یکی رقابت های بین المللی برون مرزی از سوی رئیس فدراسیون صادر شد.
وی گفت: استان کردستان در سال های اخیر توانسته در بخش دانش مربی حرفی برای گفتن در تیم ملی داشته باشد که با برگزاری این نشست و قول مساعد رئیس فدراسیون، حضور مربیان کاراته بخش مردان و زنان در بدنه فدراسیون قطعی شد.

شناسهٔ خبر: ۳۹۰۸۶۵۸ – پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ – ۰۸:۴۷

شناسه خبر : 10541

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + یک =