خانه / سیاسی / روحانیون در خط مقدم مبارزه با جریان‌های افراطی قرار دارند ماموستا کریمی: تروریست‌های تکفیری قطعاً هیچ ارتباطی با کُردها ندارند / کُردها ‌‌هرگز خون هیچ بی‌گناهی را نریخته‌اند

روحانیون در خط مقدم مبارزه با جریان‌های افراطی قرار دارند ماموستا کریمی: تروریست‌های تکفیری قطعاً هیچ ارتباطی با کُردها ندارند / کُردها ‌‌هرگز خون هیچ بی‌گناهی را نریخته‌اند

امام جمعه موقت شهرستان بانه با اشاره به حملات تروریستی تهران گفت: کسانی که مرتکب همچنین خطاهایی شدند و خون هموطنانمان را ریختند قطعاً هیچ ارتباطی با کُردها ندارند.

به گزارش تهران نیوز ،ماموستا جمال کریمی چهارشنبه شب در مراسم ضیافت افطاری که با حضور ماموستا عبدالرحمن خدایی امام جمعه سنندج، ائمه جمعه و جماعات و مسئولان شهرستان در مرکز بزرگ اسلامی بانه برگزار شد، با اشاره به حملات تروریستی تهران اظهار داشت: کسانی که مرتکب همچنین خطاهایی شدند و خون هموطنانمان را ریختند قطعاً هیچ ارتباطی با کُردها ندارند چرا که کُردها از ابتدای تاریخ تاکنون پاسدار نظام، انقلاب، اسلام و پیروان دین خدا بوده‌اند و هستند و هرگز خون هیچ بی‌گناهی را نریخته‌اند و نخواهند ریخت.

وی ضمن تقدیر از نیروهای امنیتی و انتظامی در به هلاکت رساندن این جیره‌خواران غرب گفت: خوشبختانه امروز ملت ایران از هر قوم و زبانی زیر لوای اسلام در کمال «وحدت و انسجام» با یکدیگر زندگی می‌کنند و اجازه نمی‌دهند که عده‌ای مزدور این انسجام و یکپارچگی را خدشه‌دار کنند.
امام جمعه موقت شهرستان بانه با اشاره به نقش تاثیرگذار روحانیون در هدایت‌گری جامعه تصریح کرد: روحانیون با توجه به نفوذ کلام و جایگاهی که در بین مردم دارند باید آحاد جامعه و جوانان را از افکار و اهداف شوم جریان‌های افراطی آگاه کنند و اجازه ندهند که این افراد با تبلیغات دروغین و تفسیرهای غلط از آیات وحی، قشر جوان کشور را اغفال کنند.
وی گفت: امروزه بسیاری از جوانان و افرادی که به گروهک‌های تکفیری و افراطی گرایش پیدا می‌کنند در اثر ناآگاهی از واقعیت است.
ماموستا کریمی افزود: روحانیون در خط مقدم مبارزه با جریان‌های افراطی قرار دارند و باید با روشنگری و تنویر افکار عمومی جامعه مانع از گسترش افکار انحرافی آنها در جامعه شوند.
وی داعش و گروهک‌های تکفیری و تروریستی را ایادی استکبار دانست و اظهار کرد: متأسفانه امروز خون بسیاری از زنان و مردان امت اسلامی توسط این جریان‌های تکفیری در دنیای اسلام ریخته می‌شود و این اقدامات پلید و شوم آنها در راستای منافع غرب و دنیای کفر است.

شناسه خبر:۲۵۵۵۱۰

شناسه خبر : 11605

این خبر رو هم ببینید

لزوم تبیین اهمیت روز قدس در رسانه‌ها و فضای مجازی

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان گفت: فضای مجازی و رسانه‌های جمعی نقش مهمی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + دوازده =