روزهای خونین سقز

طی هفته گذشته چند سانحه منجر به مرگ فضای عمومی شهر سقز را تحت تاثیر خود قرار داد که مهمترین آن یک نزاع خیابانی بود که به مرگ یک جوان ۲۲ ساله انجامید.
 

 
چند روز قبل نزاع و درگیری بین چند جوان در پمپ بنزین خروجی شهر به سمت بانه اتفاق افتاد که طی آن یک نفر کشته و یک نفر دیگر زخمی شد. مقتول که جوانی ۲۲ ساله بود به دلیل جراحت ناشی از ضربات چاقو جان خود را از دست داد. در این نزاع یک نفر دیگر هم به شدت زخمی شد.
 
در سانحه ناگوار دیگری که در میدان آزادی(به ر گاراج) اتفاق افتاد، یکی از اتوبوس های شهری با یک زن برخورد کرد که منجر به مرگ وی شد. این رویداد در ۸ اردیبهشت ماه روی داد.
بر اساس گزارش های رسیده به شارنیوز یک مرگ مشکوک دیگر در محله حه مال ئاوا(بهارستان) خبر ساز شد. جسد یک کارگر ساده ساختمانی بعد از چند روز مفقودی کشف شد. اگرچه دلیل مرگ وی مشخص نیست اما عده ای از اهالی محل احتمال کشته شدن وی را مطرح می کنند.
طی یک ماه گذشته نزاع های منجر به مرگ یا جراحت های شدید، افزایش چشمگیری داشته است که نشان از افزایش خشونت های اجتماعی دارد. یکی از دردناک ترین این موارد قتل یک نفر به دست پسرش بر اثر اختلافات مالی است که حدود سه هفته قبل اتفاق افتاد. جسد مقتول بعد از چند روز بیخبری توسط روستاییانی که برای کندن گیاهان بهاری به کوهستان های اطراف سقز رفته بودند، پیدا شد.
این تنها بخشی از اخباری است که شارنیوز قادر به تایید آنهاست وگرنه شایعات دیگری در همین راستا در شهر وجود دارد.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *