خانه / اجتماعی / رونالدو از مدل ترکیه ای درخواست شماره تلفن کرد + عکس

رونالدو از مدل ترکیه ای درخواست شماره تلفن کرد + عکس

کریستیانو رونالدو از مدل سرشناس ترکیه ای خواسته تا شماره اش را به او بدهد.

بنا بر ادعای مدل سرشناس ترکیه ای، کانشو تاسکین، کریس رونالدو در اینستاگرام پیامی مستقیم برای او فرستاده و شماره اش را درخواست کرده است. این مدل ترک پیش از این هم اعلام کرده بود که با ستاره پرتغالی دنیای فوتبال ارتباط دارد و این بار با انتشار تصاویر مربوط به درخواست رونالدو در اینستاگرام جنجالی دوباره برپا کرده است.
 
رونالدو پیش از این هم نشان داده که با مدل ها رابطه خوبی دارد و نامزد قبلی اش هم مدلی روس بود. ستاره رئال هنوز واکنشی نسبت به این ادعا نشان نداده است. هرچند ممکن است این خبر سیاستی جالب برای افزایش تعداد طرفداران در اینستاگرام باشد و اگر این طور بوده دختر ترکیه ای بد کار نکرده است. بلافاصله بعد از انتشار این خبر در رسانه ها تعداد افرادی که صفحه شخصی مدل ترک را دنبال می کردند ۱۰ هزار افزایش پیدا کرد.
 
رونالدو پسری دارد که هنوز هیچ کس درباره مادرش چیزی نمی داند و خود او هم بارها اعلام کرده که قصد ندارد مادر فرزندش را معرفی کند. همچنین چندی پیش او در مصاحبه ای اعلام کرده بود به دنبال دختری است که مستحقش باشد و این موضوع باعث شد تا اخبار مختلفی درباره ارتباط افراد با او منتشر شود.

کد خبر: ۱۹۴۲۱۲لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 6761

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یک =