خانه / اجتماعی / رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان: هزار میلیاردتومان برای اجرای پروژه های درمانی کردستان هزینه شد

رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان: هزار میلیاردتومان برای اجرای پروژه های درمانی کردستان هزینه شد

سنندج- رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: هزار میلیارد تومان برای اجرای پروژه های بخش درمان و بهداشت استان در چهارسال اخیر هزینه شده است.

سیامک واحدی امروز چهارشنبه در جمع دانشجویان و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی کردستان که وزیر بهداشت هم حضور داشت، گفت: در طول چهار سال اخیر این چهارمین سفر وزیر بهداشت به استان کردستان است که این نشان از عزم جدی این مقام مسئول برای اجرا، طراحی و نظارت بر کیفیت ارائه خدمات در این استان است.
وی با اشاره به اینکه طرح تحول نظام سلامت یکی از دو خدمت برجسته دولت یازدهم است، عنوان کرد: این طرح تحول عظیمی در کشورمان ایجاد کرده به گونه ای که ما اکنون در بهترین وضعیت کاری قرار گرفته ایم.
وی به فعالیت های انجام شده در طول چهارسال اخیر اشاره کرد و اظهارداشت: حدود هزارمیلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه های بخش درمان استان در این چهار سال هزینه شده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان بیان کرد: از جمله پروژه های شاخص به بهره برداری رسیده استان در بخش درمان و سلامت استان می توان به بیمارستان کوثرسنندج و بیمارستان دهگلان و مرکز جامع سلامت دانشجویان اشاره کرد.
واحدی اضافه کرد: افتتاح کلینیک های متعددی هم در شهرستان های مختلف استان، مرکز آزمون الکترونیک دانشگاه، خوابگاه دانشجویی وغیره از دیگر برنامه ها و پروژه های مختلف دانشگاه بوده است.
وی اظهارداشت: از دیگر برنامه های ما مربوط به تحول در اموزش و مرجعبت علمی است که در این راستا اقدام بزرگی هم چون تولید موش ترانس ژنیک با هزینه پنج میلیارد تومانی، برداشته شده است.
وی ادامه داد: در راستای تحول آموزش بحث بین المملی کردن دانشگاه را دنبال می کنیم و برای ترم مهرماه هم با کشورهای همسایه به ویژه عراق در زمینه های پژوهشی، فرهنگی، درمانی و دارویی ارتباط و تعامل خواهیم داشت.

شناسهٔ خبر: ۳۹۷۵۲۹۶ – چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۱۴:۲۸

شناسه خبر : 6261

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + سیزده =