خانه / اجتماعی / رییس سازمان جهاد کشاورزی کردستان: افتتاح ۳۲۷ پروژه کشاورزی کردستان در دهه فجر

رییس سازمان جهاد کشاورزی کردستان: افتتاح ۳۲۷ پروژه کشاورزی کردستان در دهه فجر

سنندج- رییس سازمان جهاد کشاورزی کردستان از افتتاح ۳۲۷ پروژه در بخش کشاورزی استان به مناسبت دهه مبارک فجر خبرداد.

کریم ذوالفقاری درگفت‌وگو با خبرنگار مهر ضمن تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت: همه ساله در این ایام الله سازمان جهاد کشاورزی استان هم اقدام به اجرای برنامه‌های مختلفی از جمله افتتاح پروژه‌ هایی در زیربخش های مختلف کشاورزی می‌کند.
وی عنوان کرد: در این ایام در بخش تولیدات گیاهی یک پروژه با سرمایه گذاری ۸ میلیارد ریال افتتاح می شود که از این پروژه ۲۰ خانوار بهره‌مند و برای ۲۰ نفر هم اشتغالزایی می‌شود.
وی با اشاره به اینکه در بخش منابع طبیعی و آبخیزداری استان ۱۷ پروژه به بهره‌برداری می‌رسد، بیان کرد: میزان سرمایه‌گذاری برای اجرای این تعداد پروژه ۹ میلیارد و ۹۱۶ میلیون ریال بوده که با افتتاح آنها ۲۰ خانوار بهره‌مند می‌شوند.
رییس سازمان جهادکشاورزی کردستان تعداد پروژه‌های قابل افتتاح در بخش بهبود تولیدات دامی را ۱۷ پروژه ذکر کرد وافزود: برای افتتاح این پروژه‌ها ۷۷ میلیارد و ۵۵۶ میلیون ریال سرمایه‌گذاری شده است.
ذوالفقاری میزان اشتغالزایی پروژ‌ه‌های بخش بهبود تولیدات دامی را ۷۰ نفر خواند و ادامه داد: از این تعداد پروژه ۴۰۷ خانوار بهره مند می شوند.
وی بیان کرد: در بخش صنایع کشاورزی هم ۳ پروژه با سرمایه‌گذاری ۶۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال در این ایام الله به بهره‌برداری می‌رسد.
وی با اشاره به اینکه بیشترین پروژه قابل افتتاح در این ایام مربوط به بخش آب و خاک وامور فنی و مهندسی است، اظهارداشت: ۲۸۶ پروژه با سرمایه‌گذاری ۳۸ میلیارد و ۴۷ میلیون ریال در این بخش به بهره‌برداری می‌رسد.
رییس سازمان جهادکشاورزی کردستان عنوان کرد: سه پروژه در بخش تعاون روستایی با سرمایه‌گذاری ۵ میلیارد ریال در این ایام افتتاح می‌شود.

شناسهٔ خبر: ۳۰۳۸۸۳۵ – دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ – ۱۲:۴۵
لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 6987

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =