رییس مجلس با حضور در کمیسیون امنیت ملی : رویکرد کنونی در مذاکرات هسته ای مفید است/ بحران عراق عاملی چند وجهی دارد

لاریجانی: رویکرد کنونی در مذاکرات هسته ای مفید است و ابزار فشار به ایران را کاهش می دهد

۱۳۹۳ دوشنبه ۱۶ تیر ساعت 00:08
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: رویکرد کنونی در مذاکرات هسته ای مفید است و ابزار فشار به ایران را کاهش می دهد.
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، به نقل از اداره اخبار و رسانه های گروهی مجلس شورای اسلامی، «علی لاریجانی» روز یکشنبه با حضور در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به تبیین مسایل درباره امنیت ملی، پرونده هسته ای، مسائل منطقه ای و بین المللی پرداخت و افزود: در 10 سال اخیر مساله هسته ای کشور دارای ابعاد مهمی بوده است.
لاریجانی همچنین با تشریح بحران عراق، افزود: گروه های تروریستی با دامن زدن به مساله شیعی و سنی به دنبال اجرایی کردن نقشه های خود هستند، همچنین بحران عراق عاملی چند وجهی دارد و علاج آن تنها اقدامات امنیتی نیست.
رئیس مجلس با یادآوری و تشریح وضعیت کنونی اقتصادی کشور اظهار داشت: قطعا اگر هر چه سریع تر از رکود اقتصادی خارج شویم، بخشی از مشکلات کشور حل می شود.
رییس مجلس در ادامه به موضوع تعامل کمیسیون های تخصصی مجلس با وزرای دولت یازدهم اشاره کرد و گفت: کمیسیون ها باید در موضوعات مبتکرانه عمل کنند و مسایل را به صورت همه جانبه ببینند.
به گزارش برنا،اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز در ابتدای این نشست به تشریح برخی مسایل داخلی و بین المللی به ویژه موضوع پرونده هسته ای و بحران عراق پرداختند.
 

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *