رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کردستان: بالغ بر ۷۵۰۰نفر درانتخابات شوراهای اسلامی درکردستان ثبت نام کردند

سنندج- رییس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان کردستان از ثبت نام ۷ هزار و ۵۵۱ نفر تا ششمین روز از ثبت نام در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا در این استان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری کردستان، عبدالرضا میقانی گفت: در روز ششم در مجموع تعداد هزار و ۶۵۵ نفر ثبت نام کرده که از تعداد هزار و ۴۰۱ نفر داوطلب روستایی و ۲۵۶ نفر داوطبین شهری هستند.
وی عنوان کرد: در روز ششم از تعداد هزارو ۶۵۵ نفر داوطلب ثبت نامی تعداد ۳۰۴ نفر دارای سابقه عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا در کردستان هستند.
رییس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان کردستان بیان کرد: از مجموع ثبت نام شده های روز ششم تعداد ۵۷ نفر را داوطلبین زن تشکیل می دهند.
وی عنوان کرد: تعداد انصرافی های شرکت در پنجمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کردستان ۴ نفر است.
میقانی گفت: در مجموع ۷ هزار و ۵۵۱ نفر ثبت نام شده در سامانه جامع ستاد انتخابات وزارت کشور برای شرکت در پنجمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان کردستان تعداد ۸۷۱ نفر داوطلب شهری و نیز تعداد ۶ هزار و ۶۸۰ نفر داوطبین روستایی هستند.
وی عنوان کرد: از آغاز مهلت ثبت نام تاکنون ۷ هزار و ۳۷۶ نفر داوطلب مرد و تعداد ۱۷۵ نفر داوطلب زن در سامانه ثبت نام کرده اند.
رییس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان کردستان  اظهراداشت: هزار و ۳۵۴ نفر از داوطلبین ثبت نام شده دارای سابقه نمایندگی در شوراهای اسلامی شهر و روستا در کردستان هستند
شناسهٔ خبر: 3939472 – یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ – ۲۲:۰۹

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کردستان خبرداد: ثبت نام بالغ بر ۴۷۰۰داوطلب کردستانی در انتخابات شوراهای اسلامی

سنندج- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کردستان گفت: تاپایان روز چهارم بالغ بر ۴۷۰۰ داوطلب کردستانی در سامانه جامع ستاد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کردند.

روابط عمومی استانداری کردستان، عبدالرضا میقانی گفت: در چهارمین روز ثبت نام در انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا در مجموع هزار و ۴۵۲ نفر داوطلب شامل  هزار و ۳۲۸ نفر در حوزه روستایی و نیز ۱۲۴ نفر در حوزه شهری ثبت نام کردند.
وی افزود: همچنین از مجموع ثبت نام شده های روز چهارم تعداد ۲۷۷ نفر دارای سابقه عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا در کردستان می باشند.
رییس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان کردستان بیان کرد: از میان ۱۴۵۲ نفر داوطلب که در سامانه جامع ستاد انتخابات وزارت کشور ثبت کرده اند ۳۸ نفر داوطلبین زن هستند.
وی ادامه داد: تا پایان روز چهارم از زمان تعیین شده برای ثبت نام تاکنون تعداد ۴۷۵۳ نفر داوطلب مشخصات خود را ثبت کردند که از این تعداد ۵۴۹ معادل ۶/۱۱ درصد در حوزه شهری، تعداد ۴۲۰۴ داوطلب معادل ۴/۸۸ در حوزه روستایی هستند.
میقانی  عنوان کرد: از این تعداد ۴۶۵۱ نفر معادل ۹/۹۷ درصد را داوطلب مرد ونیزتعداد ۱۰۲  داوطلب معادل ۱/۲ درصد را داوطلبین زن تشکیل می دهند.
رییس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان کردستان اظهارداشت: بر طبق آمار ارائه شده تاکنون ۸۱۹ نفر معادل ۲/۱۷ درصد از کل داوطلبین ثبت نام شده دارای سابقه نمایندگی در شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان کردستان هستند.
وی عنوان کرد: تا خاتمه روز چهارم زمان تعیین شده برای ثبت نام این دوره از انتخابات تاکنون دو نفر از داوطلبین در حوزه روستایی در سطح استان انصراف خود را اعلام کرده اند.

شناسهٔ خبر: 3938119 – جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ – ۱۴:۳۸

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *