زاهدي: انتصاب مدیران بومی و کارآمد اولویت کاری دولت در كردستان است

استاندار کردستان گفت: یکی از اولویت های کاری انتصاب مدیران بومی و کارآمد است و خوشبختانه در حال حاضر از 10 فرماندار استان هشت فرماندار بومی به سمت فرماندار منصوب شده اند.
 

به گزارش خبرنگار مهر، عبد المحمد زاهدی ظهر شنبه در آیین معارفه و تقدير فرماندار شهرستان سنندج اظهار داشت: استفاده از ظرفیت های بومی می تواند بستر توسعه و ارتقای استان را به لحاظ شناخت آنها با مشکلات استان فراهم کند.
وی با اشاره به این مطلب که توسعه همه جانبه و رفع مشکل بیکاری استان باید اولویت کاری مسئولان کردستان باشد، افزود: تعامل و همکاری رمز توسعه و پیشرفت است.
استاندار کردستان در بخش دیگری از سخنان خود مردمداری را خصلت بارز فرماندار سابق سنندج عنوان کرد و یادآور شد: انتظار می رود مسئولان با حرمت نهادن به مردم و اخلاق مداری در استان خدمت کنند.
زاهدی ادامه داد: میرزایی اصل از تمام توان خود در راستای توسعه همه جانبه استان استفاده کرد و این امر باید سرلوحه کاری ساير مسئولان باشد.
وی بیان کرد: نام تودیع زیبنده اینگونه جلسات نیست بلکه برگزاری این آیین ها تقدیر از مسئولی و دادن سکان مدیریت به مسئولی دیگر است  و تمام شدن مسئولیت یک مدیر، قطع رابطه با آن مسئولیت نیست و تنها یک تغییر مدیریتی اتفاق افتاده و رابطه عاطفی و دوستی همچنان باقی می ماند.
استاندار کردستان گفت: ابراهیم زارعی نیازی به معرفی ندارد و از نیروهای توانمند و بومی استان و از شخصیت های علمی و فرهنگی بوده و دارای سابقه قوی در حوزه اجرایی است.
زاهدی اظهار داشت: با توجه به هویت تاریخی، طبیعی و ویژه شهرستان سنندج، حضور فرماندار سنندج که دارای تخصص در این زمینه است برای نهادهای مختلف بویژه شورای شهر فرصتی مغتنم به شمار می رود.
وی از فرماندار جدید خواست از تمام ظرفیت های موجود در شهرستان و حتی خارج از شهرستان برای توسعه، رشد و رفع موانع و مشکلات موجود استفاده کند و در این راه ارتباط با مردم بدور از عوام زدگی می تواند بسیار موثر باشد.
استاندار کردستان افزود: سنندج مرکزیت کردهای کشور است و انتظار می رود در راه عینیت بخشیدن به این مهم و توسعه همه جانبه این شهرستان از تمامی ظرفیت های موجود به نحو احسن استفاده شود.
در اين مراسم ضمن تقدير از خدمات ولي الله ميرزایي اصل، ابراهيم زارعي به عنوان فرماندار جديد شهرستان سنندج منصوب شد.

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *