خانه / سیاسی / زمزمه اعزام نیروی زمینی ارتش آمریکا به عراق و هشدار صدر !!!

زمزمه اعزام نیروی زمینی ارتش آمریکا به عراق و هشدار صدر !!!

رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح آمریکا در سخنانی اذعان کرد اگرطرح رئیس جمهوری برای گسترش عملیات هوایی نظامی علیه مواضع داعش با شکست مواجه شوداوباما نیروهای زمینی به عراق اعزام می کند. همزمان مقتدی صدر هم درباره اشغال دوباره عراق به دست آمریکا هشدار داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح آمریکا که به همراه وزیر دفاع این کشور برای تشریح برنامه آمریکا درباره داعش به کنگره رفته بود در سخنانی اذعان کرد اگرطرح رئیس جمهوری برای گسترش عملیات هوایی نظامی علیه مواضع داعش با شکست مواجه شود، آنگاه اوباما اعزام نیروهای زمینی ارتش آمریکا به عراق را در نظر خواهد گرفت!  این درحالیست که پیشتر باراک اوباما تاکید کرده بود ارتش آمریکا وارد یک ماموریت جنگی در عراق نخواهند شد !
سخنان  مارتین دمپسی، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا، با انتقاد معترضان ضد جنگ مواجه شد. معترضان پارچه نوشته هایی  در دست داشتند که بر روی آنها نوشته شده بود:«ما خواهان جنگ بیشتر نیستیم.»، «جنگ بیشتر سبب افزایش شمار تندروها می شود.»

شناسه خبر : 17709

این خبر رو هم ببینید

رهبر معظم انقلاب: جمهوری اسلامی مهمترین ابتکار حضرت امام(ره) بود/ به برخی کسانی که صلاحیتشان احراز نشد جفا شد؛ دستگاه های مسئول جبران کنند/ نابسمانی را با انتخاب درست باید جبران کرد نه با عدم شرکت در انتخابات

رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتی به مناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) که هم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − سه =