خانه / اقتصادی / زمینه تجاری سازی طرح ها و ابتکارات نخبگان کردستانی فراهم شود

زمینه تجاری سازی طرح ها و ابتکارات نخبگان کردستانی فراهم شود

خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در کردستان بر فراهم کردن زمینه تجاری سازی طرح ها و ابتکارات نخبگان کردستانی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از سنندج، حجت الاسلام سید محمد حسینی شاهرودی، نماینده ولی فقیه در کردستان شامگاه دوشنبه (۴ خرداد) در جلسه شورای اداری استان کردستان که با حضور معاون اول رییس جمهور در سنندج تشکیل شد، با اشاره به نامگذاری استان از سوی رهبری به عنوان استانی فرهنگی، گفت: یکی از مشخصه های اصلی مردم این استان فرهنگی بودن است.
وی با بیان اینکه امسال، سال همدلی و همزبانی است، عنوان کرد: خوشبختانه وحدت و همدلی بین سنی و شیعه، مردم و مسئولان در کردستان وجود دارد.
وی بر ارتقای شاخص های توسعه در استان تاکید کرد و اظهارداشت: بخش هایی که در استان نیاز به توجه بیشتری دارند انتظار می رود عنایت بیشتری هم به این بخش ها از سوی مسئولان ارشد کشور صورت گیرد.
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: اشتغال و مسائل زیربنایی و اساسی در این رابطه از اهمیت زیادی برخوردار است و می طلبد توجه ویژه ای به آنها شود.
حجت الاسلام شاهرودی ادامه داد: نخبگان استان کردستان دارای طرح ها و ابتکارات زیادی هستند که نیاز است زمینه تجاری سازی آنها فراهم شود.
وی بیان داشت: اگر آب سدهایی که در کردستان احداث می شود به طور کامل برای استان در نظر کرفته شود بخش کشاورزی می تواند رونق بیشتری پیدا کند.
وی عنوان کرد: دولت باید از سفر مقام معظم رهبری و اعتباراتی که به استان از این محل اختصاص داده شد الگو بگیرد.
نماینده ولی فقیه در کردستان خاطر نشان کرد: در سفر رهبری به استان ۸۳۰ میلیارد تومان اعتبار تصویب شد که تاکنون ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به استان از این محل اختصاص داده شده است.

شناسه خبر : 1567

این خبر رو هم ببینید

در هلال احمر کردستان چه می گذرد؟

در روزهای اخیر شاهد انتشار اخباری در برخی رسانه ها و همچنین فضای مجازی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 15 =