خانه / اجتماعی / سارقان ۴ ميلياردي عتيقه جات ارومیه دستگیر شدند

سارقان ۴ ميلياردي عتيقه جات ارومیه دستگیر شدند

پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده انتظامي استان از دستگيري سارقان حرفه اي و کشف اموال مسروقه به ارزش ۴ ميليارد ريال در شهرستان اروميه خبر داد

به گزارش زریان، سردار “ناصر اصلاني” روز جمعه (۱۳ فروردین ماه) در گفت و گو با پایگاه خبری نیروی انتظامی اظهار داشت: در پي وقوع چندين فقره سرقت از مغازه هاي پاساژي در شهرستان اروميه ، رسيدگي به موضوع در دستور کار پليس قرار گرفت.
 
وي افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتي، موفق شدند سارقان را شناسايي کنند، در استعلام هاي صورت گرفته مشخص شد که متهمان مذکور از سارقان حرفه اي و سابقه دار هستند.
 
اين مقام انتظامي ادامه داد: پس از شناسايي مخفيگاه متهمان ، ماموران به صورت نامحسوس، آنها را تحت نظر قرار داده و موفق شدند شب گذشته سارقان را حين فروش اموال مسروقه دستگير کنند.
 
اصلاني با اشاره به اينکه متهمان در بازجويي هاي پليسي به پنج فقره سرقت از مغازه ها اعتراف کردند ، افزود: در بازرسي از مخفيگاه متهمان مقداري از اموال مسروقه از قبيل عتيقه جات ، بيش از ۲۰۰ عدد انگشتر گران قيمت ، ظروف مسي قديمي ، سکه هاي قديمي ، انواع تسبيح ، کفش و البسه به ارزش چهار ميليارد ريال کشف شد.
 
فرمانده انتظامي استان در خاتمه با اشاره به اينکه در اين راستا چهار نفر متهم دستگير شد ، خاطر نشان كرد: متهمان پس از تشکيل پرونده مقدماتي جهت سير مراحل قانوني ، تحويل مقام قضائي شدند.
تاريخ: ۱۳۹۵/۱/۱۳

شناسه خبر : 6843

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =