سازمان فرهنگ وارتباطات اسلامی کشتارمردم بی گناه کابل را محکوم کرد

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با فراخواندن مسلمانان به اتحاد در برابر جهل و تکفیر،انفجار تروریستی کابل را محکوم کرد.

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با انتشار بیانیه ای ضمن محکوم کردن کشتارمردم بی گناه در کابل،آورده است: کشتار مردم شریف،بی گناه و روزه دار تنها از عهده ی کسانی بر می آید که بر بستر جهل، تزویر و تکفیر رشد کرده اند و دشمنان نور و آگاهی، در جهان امروز هستند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان  فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در این بیانیه آمده است:
باسمه تعالی
ماه مبارک رمضان ماه رحمت و میهمانی خداوند بزرگ است و مسلمانان در این ماه شریف با دل های مهربان به درگاه باری تعالی پیشانی بندگی می سایند و یکدیگر را به پاکی و عطوفت فرامی خوانند.اما در این ماه عظیم و عزیز، بدخواهان امت بزرگ اسلام که گوش به فرمان ابلیس و شیاطین کوچک و بزرگ دارند، تلاش می کنند به جای محبت، بذر مرگ و خشونت را در خیابان های سرزمین های اسلامی بپاشند و ملتی را در فراغ فرزندان شان عزادار و اندوهگین کنند. 
کشتار مردم بی گناه روزه دار در خیابان های کابل تنها از عهده ی کسانی بر می آید که بر بستر جهل و تزویر و تکفیر رشد کرده اند و دشمنان نور و آگاهی در جهان امروزند.  نجات این امت در چنگ زدن به ریسمان الهی و پرهیز از وسوسه خناسان و عدم تکیه بر ائتلاف هایی است که به ظاهر داعیه مبارزه با تروریسم دارند، اما در واقع برای شعله ور نمودن فتنه در میان امت اسلامی، هیزم فراهم می کنند. 
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با فراخواندن مسلمانان به اتحاد در برابر جهل و تکفیر،انفجار تروریستی کابل را محکوم و این فاجعه را به دولت و ملت برادر افغانستان تسلیت می گوید و برای  مجروحان این حمله ناجوانمردانه از درگاه خداوند متعال شفای عاجل مسئلت می نماید.

شناسهٔ خبر: 3994653 – جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ – ۱۲:۲۶

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *