خانه / اجتماعی /   سامانه جديد واريز مستقيم قبوض آب بهاء با حضور نمايندگان دفاتر پيشخوان شهر سنندج معرفي و ارايه شد  

  سامانه جديد واريز مستقيم قبوض آب بهاء با حضور نمايندگان دفاتر پيشخوان شهر سنندج معرفي و ارايه شد  

كارگاه آموزشي معرفي سامانه واريز مستقيم قبوض آب بهاء وصدور تسويه حساب و قبض المثني با حضور معاونت خدمات مشتركين و درآمد شركت و نمايندگان دفاتر پيشخوان شهر سنندج روز شنبه ۶ ارديبهشت ماه سالجاري در سالن آموزش و پژوهش استانداري كردستان برگزار شد.
 

 
به گزارش روابط عمومي و آموزش همگاني شركت آب و فاضلاب شهري استان كردستان در ابتداي مراسم لادن مكتوبي معاونت خدمات مشتركين و درآمد اين شركت ضمن عرض خيرمقدم به ميهمانان اظهار داشت : اين كارگاه آموزشي در راستاي واگذاري خدمات به دفاتر پيشخوان و آشنايي اوليه متصديان با سامانه هاي مورد استفاده شركت برگزار گرديده است كه با راه اندازي و اجراي اين سامانه تسريع در امر خدمات رساني به مشتركين صورت مي گيرد.
معاونت خدمات مشتركين و درآمد شركت با برشمردن مزاياي اين سامانه و اهداف آن گفت : اين سامانه بمنظور تسريع در امر خدمت رساني به مردم و شهروندان عزيز طراحي گرديده است و اجراي آن منجر به كاهش مراجعات حضوري مشتركين و كاهش تردد شهروندان ، پيشگيري از بروز مغايرتهاي احتمالي ، تسريع در دسترسي به اطلاعات صحيح پرداختي و عدم وابستگي به بانك هاي عامل و پيشگيري از بروز اشتباه احتمالي خواهد شد .
 مكتوبي معاونت خدمات مشتركين و درآمد شركت در ادامه گفت : از مزاياي ديگر اين سامانه قابليت پياده سازي در ساير شركتهاي خدمات رسان بدون نياز به تغيير در نرم افزارهاي موجود بوده و پيش بيني مي شود با راه اندازي استاني اين طرح ، كاهش ۵۰ درصدي در هزينه هاي كارمزد پرداخت حضوري قبوض تحقق يابد . 
 

شناسه خبر : 9147

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =