خانه / اجتماعی / ستاد انتخاباتی آیت الله رییسی از سوی شورای وحدت استان کردستان افتتاح شد

ستاد انتخاباتی آیت الله رییسی از سوی شورای وحدت استان کردستان افتتاح شد

شورای وحدت استان کردستان عصر امروز پنجشنبه ۱۳ خرداد، ستاد انتخاباتی این تشکل در حمایت از آیت الله رییسی را در سنندج افتتاح کرد.

به گزاش کرد پرس، دکتر شاهین فکور رییس ستاد انتخاباتی شورای وحدت کردستان در این مراسم با اشاره به مشارکت و حضور بسیاری از تشکل ها و ستادهای دیگر آیت الله رییسی ذیل مجموعه این ستاد، این اتفاق را به مثابه یک اتفاق مبارک و وحدت آفرین عنوان کرد. 

کردستان توسعه و خدمت می خواهد


فکور با اشاره به اینکه در حدود دو هفته آینده انتخابات ریاست جمهوری در ایران برگزار می شود، گفت: در اکثر کشورها انتخابات بیشتر یک کنش و رفتار سیاسی است، اما از آنجایی که در ایران انتخابات تفکر محور و شخص محور است، انتخابات در ایران یک رفتار، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی است. 
فکور با بیان اینکه در حال حاضر در کشور نیازمند تحول در عرصه های مختلف هستیم، گفت: در عرصه اقتصادی با توجه به وضعیت معیشت، وضع بازارهای مالی، شاخص افسار گسیخته تورم و … نیازمند یک تغییر جدی هستیم.
وی افزود: در عرصه اجتماعی با توجه به تبعیض هایی که در این سال ها روا داشته شده است؛ سرمایه و فرصت ها در حال تبدیل به معضل است و در این عرصه هم نیازمند تحول هستیم. در حوزه فرهنگی هم زیست ایرانی و اسلامی در معرض تهدید قرار گرفته است و بنابراین در زمینه هم نیازمند یک تحول مهم هستیم. 
فکور با بیان اینکه مردم از مدیریت الیگارشی دولت فعلی خسته شده اند، گفت: ما نیازمند یک دولت جوان، مومن و انقلابی هستیم تا بتواند این تحولات را به خوبی ایجاد کند و به نظر ما در میان کاندیداهای موجود با توجه به کارنامه و سوابق آنها بهترین گزینه برای ایجاد این تحول آیت الله رییسی است. 
وی با اشاره به اینکه آیت الله رییسی، ساده زیست، فساد ستیز، در سیاست مستقل و مرد میدان است، گفت: برای آقای رییسی منافع مردم بر هر منفعتی ترجیح دارد و این تضیمین کننده موفقیت او در تحقق این اهداف است. 
فکور با بیان اینکه مردم کردستان توسعه و خدمت می خواهند، گفت: کردستان دارای منابع و ظرفیت های بسیار مهمی است. کردستان فقیر نیست و فقط دچار فقر توجه شده است و امیدواریم با فعال شدن این ظرفیت ها دیگر شاهد فقر و بیکاری و کمبود در استان نباشیم. 
در این مراسم چهره های مختلف سیاسی و اجتماعی و مذهبی، از جمله احمد حیدری، نماینده ستاد مرکزی رییسی و معین استان کردستان، حاج جمال شهسواری، عبدالسلام کریمی، محمود الله مرادی، هومن قصری رییس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله رییسی در کردستان و بسیاری دیگر از چهره های سیاسی و اجتماعی حضور داشتند.

شناسه خبر : 24777

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به عملکرد رئیس جمهوری در یک سال گذشته/دکتر شبان شهیدی مؤدب

البته در هرگونه ارزیابی عملکرد رئیس‌ ‌جمهوری، شرایط متعددی را باید در نظر گرفت؛ از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یازده =