خانه / اجتماعی / ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رییسی در کردستان افتتاح شد

ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رییسی در کردستان افتتاح شد

ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رییسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری؛ ذیل عنوان شورای هماهنگی ستادهای مردمی این نامزد انتخابات، بعد از ظهر امروز با حضور چهره های مختلف سیاسی و اجتماعی و مذهبی در سنندج افتتاح شد.

به گزارش کرد پرس، ریاست ستاد مرکزی آیت الله رییسی در کردستان بر عهده دکتر هومن قصری، از پزشکان خوشنام کردستانی گذاشته شده است. 
او در ابتدای مراسم امروز هدف اصلی فعالیت این ستاد را ایجاد هماهنگی و هم افزایی بیشتر میان ستادها و نیروهای فعال طرفدار آیت الله رییسی در کردستان در انتخابات پیش رو از یک سو  و همچنین کمک به افزایش حضور مردم در انتخابات از سوی دیگر عنوان کرد. 
قصری با بیان اینکه هدف همه ستادها و نیروهای فعال طرفدار آیت الله رییسی واحد است، گفت: این ستاد تلاش خواهد کرد به عنوان یک مرکز هماهنگی به هم افزایی و پیشرفت بیشتر امور مربوطه کمک کند. 
گفتنی است، در این مراسم چهره هایی مانند حجت الاسلام سادات، رییس شواری اتلاف استان، حجت الاسلام دهقان رییس شورای وحدت استان؛ دکتر شاهین فکور؛ رییس ستاد مردمی شورای وحدت استان؛ آقای جلالی رییس ستاد شواری اتلاف کردستان؛ ماموستا بهمنی رییس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج؛ دکترعبدالسلام کریمی از فعالان سیاسی و مذهبی؛ عباس حسین پناهی از فعالان سیاسی و… حضور داشتند و به ایراد سخنرانی پرداختند. این فعالان سیاسی و مذهبی از افتتاح این ستاد و تلاش آن برای ایجاد هماهنگی بین طرفداران آیت الله رییسی استقبال کردند.

همچنین مهمان ویژه این برنامه احمد حیدری، معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی بود. 
وی در سخنانی بر لزوم تشویق مردم به حضور در پای صندوق رای و تبین شاخصه های انتخاب “اصلح” از سوی فعالان سیاسی استان تاکید کرد. 
وی با اشاره به اینکه هر کس از فیلتر شورای نگهبان عبور کرده است حداقل های لازم برای احراز پست ریاست جمهوری را دارد؛ گفت: برای انتخاب بهترین گزینه لازم است فعالان سیاسی به مردم یادآوری کنند که به “کارنامه” و “عقبه نامزدها توجه کنند.

شناسه خبر : 24774

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به عملکرد رئیس جمهوری در یک سال گذشته/دکتر شبان شهیدی مؤدب

البته در هرگونه ارزیابی عملکرد رئیس‌ ‌جمهوری، شرایط متعددی را باید در نظر گرفت؛ از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =