خانه / سیاسی / سردار دهقان : سرنوشت داعش بدتر از صدام خواهد شد !!!

سردار دهقان : سرنوشت داعش بدتر از صدام خواهد شد !!!

وزیر دفاع تاکید کرد: رژیم غاصب صهیونیستی دیگر پیروز هیچ جنگی نخواهد بود و حتی دیگر قدرت اتخاذ تصمیم برای ورود به یک جنگ جدید را ندارد.

گفتارنیوز: وزیر دفاع تاکید کرد: رژیم غاصب صهیونیستی دیگر پیروز هیچ جنگی نخواهد بود و حتی دیگر قدرت اتخاذ تصمیم برای ورود به یک جنگ جدید را ندارد.
به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جلسه شورای راهبردی وزارت دفاع طی سخنانی با بیان اینکه مقاومت مردم غزه در جنگ ۵۱ روزه شورانگیز و توصیف‌ناپذیر بود، اظهارداشت: رژیم غاصب صهیونیستی دیگر پیروز هیچ جنگی نخواهد بود و حتی دیگر قدرت اتخاذ تصمیم برای ورود به یک جنگ جدید را ندارد و لفاظی‌های تهدید‌آمیز آنان نیز در حد یک بلوف سیاسی است.
“شکست مفتضحانه و ذلت‌بار رژیم صهیونیستی در واقع شکست سیاست‌های آمریکا در منطقه است و زمان آن رسیده که آمریکایی‌ها واقعیت‌های منطقه را بپذیرند و ضمن پرهیز از مداخله‌جویی و عدم حمایت از صهیونیسم و تروریسم خود را از گردابی که صهیونیست‌ها برای آنان فراهم کرده‌اند نجات دهند”.
سردار دهقان با اشاره به اذعان رسانه‌های رژیم صهیونیستی مبنی بر اینکه دوران پیروزی‌های رژیم صهیونیستی به سرآمده است، تاکید کرد: امروز مقاومت از قابلیت‌ها و توانمندی‌هایی برخوردار است که می‌تواند در برابر هرگونه تهدیدی از سوی رژیم صهیونیستی از موضع برتر برخورد و اهداف و خواسته‌های خود را عملی کند؛  مقاومت ۵۱ روزه مردم غزه مسایل دیگری را نیز آشکارتر کرد که عبارتند از بی‌تفاوتی سازمان‌های بین‌المللی نسبت به نسل‌کشی رژیم صهیونیستی در غزه، برخوردهای دوگانه آمریکا و حمایت بی‌قید و شرط و همه‌جانبه از رژیمی که ابتدایی‌ترین حقوق انسانی را به بدترین و فجیع‌ترین شکل ممکن پایمال می‌کند.
وزیر دفاع با بیان اینکه “نبرد شجاعانه رزمندگان سلحشور فلسطینی با متجاوزین رژیم صهیونیستی و مقاومت دلیرانه مردم غزه در برابر شدیدترین حملات هوایی، موشکی و توپخانه‌ای رژیم کودک‌کش صهیونیستی و وادار کردن آنان به عقب‌نشینی و پذیرش خواسته‌های مردم غزه، این درس تاریخی را تکرار کرد”، گفت: با توکل به خدا و مقاومت و ایثار می‌توان بر مجهزترین تجهیزات و سلاح‌ها غلبه کرد و شکست و ذلت را بر دشمن تحمیل کرد.
دهقان افزود” هرگونه ماجراجویی جدید از سوی رژیم صهیونیستی در منطقه، بی‌تردید این رژیم جعلی را به پایان عمر ننگین و سراسر خباثت و جنایتش نزدیکتر و عزم و قدرت مقاومت را برای پاسخگویی به شرارت‌های این رژیم افزون‌تر خواهد کرد.
وی ادامه داد: سرنوشت رژیم صهیونیستی، داعش، منافقین و گروههای افراطی و خشونت‌طلب را که در یک جبهه بر علیه انسانیت و پیروان ادیان الهی می‌جنگند، سرنوشتی بدتر از صدام حسین خواهند داشت و به برکت بیداری، هوشیاری و مقاومت مردم منطقه زمان فروپاشی و اضمحلال کامل آنان نزدیک است.وزیر دفاع در پایان با تجلیل و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حماسه آفرین غزه تاکید کرد: خون این شهدای مظلوم، طومار رژیم صهیونیستی را در هم خواهد پیچید و فلسطین و قدس شریف را از لوث وجود آنان پاک خواهد کرد.

شناسه خبر : 17985

این خبر رو هم ببینید

امیر دریادار ایرانی: امروز هیچ قدرتی توان تجاوز به مرزهای دریایی ایران را ندارد

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز به واسطه اقتداری که در مرزهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =