خانه / سیاسی / سردار رجبی در یک نشست مطرح کرد انتقاد فرمانده سپاه از وضعیت شاخص های فرهنگی کردستان

سردار رجبی در یک نشست مطرح کرد انتقاد فرمانده سپاه از وضعیت شاخص های فرهنگی کردستان

فرمانده سپاه بیت المقدس با بیان اینکه متاسفانه وضعیت ما در شاخصه‌های فرهنگی اصلا خوب نیست، افزود: این مشکل تنها مختص استان ما نبوده و به قاطع می‌توان گفت حتی در برخی سرفصل‌ها استان کردستان از میانگین کشوری جلوتر است.

فرمانده سپاه بيت‌المقدس گفت: وضعيت کردستان در شاخص‌هاي فرهنگي اصلا خوب نيست گرچه اين مشکل کشوري است.
سردار رجبي خاطرنشان کرد: معضلات زيادي در جامعه ما وجود دارد که بايد با انجام برنامه‌ها و کارهاي محتواي بستر رفع آنها را فراهم کنيم و اين مهم نيازمند همبستگي و تعامل بيش از پيش بين سازمان‌ها و دستگاه‌هاي متولي در اين حوزه دارد.
وي گفت: افرادي که بايد براي رفع اين مشکلات و دغدغه‌ها دل بسوزاند و تصميم‌گيري درستي داشته باشند همين مجموعه‌اي است که به عنوان اعضاي فعال ستاد امر به معروف و نهي از منکر در سطح استان و شهرستان‌ها تلاش مي‌کنند.
رجبي با بيان اينکه متاسفانه وضعيت ما در شاخصه‌هاي فرهنگي اصلا خوب نيست، افزود: اين مشکل تنها مختص استان ما نبوده و به قاطع مي‌توان گفت حتي در برخي سرفصل‌ها استان کردستان از ميانگين کشوري جلوتر است.
وي گفت: اما براي دستيابي به اهداف در حوزه ترويج امر به معروف و نهي از منکر و انجام کارهاي فرهنگي در خور شان استاني که از سوي مقام معظم رهبري به عنوان استان فرهنگي معرفي شده نياز به يک عزم جهادي و بسيجي هستيم.
فرمانده سپاه بيت‌المقدس کردستان اظهار کرد: بايد با يک رويکرد بسيار مجاهدانه مسير تحقق اهداف را در اين حوزه همواره کنيم، چرا که با وجود کارهاي انجام شده هنوز در اول راه هستيم. رجبي با بيان اينکه دشمن با تمام توان و تجهيزات همه باورهاي ملت ايران را هدف قرار داده است، گفت: براي مقابله با اين توطئه بزرگ دشمن نيازمند يک مقابله بزرگ و جدي و همه جانبه داريم.
به گزارش فارس، وي در پايان از تلاش‌هاي صورت گرفته طي چند سال اخير به ويژه سال‌جاري در زمينه ترويج و نهادينه کردن فرهنگ امر به معروف و نهي از منکر بيان کرد: بهره‌گيري از نقاط قوت در برنامه‌هاي انجام گرفته و تلاش در راستاي حذف نقاط ضعف بايد در دستور کار ستاد و شوراهاي امر به معروف استان قرار گيرد.

شناسه خبر : 16165

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 12 =