خانه / سیاسی / سردار شریف: اقتدار سپاه محصول نیروی انسانی سختکوش و با ایمان است

سردار شریف: اقتدار سپاه محصول نیروی انسانی سختکوش و با ایمان است

مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت: اقتدار و عظمت امروز سپاه محصول نیروی انسانی سختکوش، با ایمان و پرتلاشی است که با اطاعت از رهبری و همبستگی با مردم توانستند عظمت و افتخار بیافرینند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سپاه نیوز، آیین رونمایی از جلد دوم کتاب شهیدان همبستگی (منادیان وحدت، امنیت و خدمت) که سرگذشتی از زندگی و مجاهدتهای سردار شهید نورعلی شوشتری و دیگر شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان در مهر ماه سال ۱۳۸۸ است امروز (۳۰ آبان) با حضور سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه، سرتیپ پاسدار ابوالقاسم فروتن معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه، سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه و جمعی از فرماندهان و پرسنل نیروی زمینی سپاه در محل ستاد فرماندهی این نیرو برگزار شد.
سردار شریف در این مراسم با بیان اینکه کتاب «شهیدان همبستگی» سرگذشت ایثارگرانه یکی از فرماندهان پرافتخار و عزیز سپاه است گفت: به برکت زندگی مجاهدانه سردار شوشتری و حضور مستمر این شهید والامقام در عرصه‌های مأموریتی سپاه این کتاب به گونه‌ای بازخوانی کارکرد نیروی زمینی و سپاه در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی است.
وی افزود: مضامین این کتاب سرشار از مفاهیم معرفتی برای شناخت رویکرد، رفتار، اندیشه و منش فرماندهان و پرسنل سپاه بوده و به عنوان یک کار علمی دقیق، مرجع غنی و دستمایه‌ای مطلوب برای کسانی است که می‌خواهند فیلمنامه، داستان، رمان و فیلم کوتاه تهیه کنند.
سردار شریف در بخش دیگری از سخنانش با تأکید بر اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی موجب دلگرمی دوستان و علاقه‌مندان به گفتمان انقلاب اسلامی و مایه ی رعب و وحشت دشمنان شده است گفت: اقتدار و عظمت امروز سپاه محصول نیروی انسانی سختکوش، با ایمان و پرتلاشی است که مانند سلولهای یک اندام تنومند سازمانی بزرگ را تشکیل داده و با اطاعت از رهبری و همبستگی با مردم توانستند عظمت و افتخار بیافرینند.
وی از «نیروی زمینی» به عنوان نیرویی تعیین کننده در شکل دهی سرنوشت جنگها یاد کرد و گفت: شاهد مثال ما درگیریهای ۵ سال اخیر جبهه مقاومت با تروریستهای تکفیری است که مستشاران نظامی سپاه با انتقال تجربیات و آموزشها به ارتش و نیروهای مردمی سوریه اجازه ندادند حرف دشمنان به کرسی بنشیند.
سردار شریف در ادامه با برشمردن فضائل اخلاقی و نقش ویژه و تعیین کننده‌ی سردار شوشتری در شکل گیری امنیت پایدار در منطقه جنوب شرق کشور اظهار داشت: این شهید والامقام تمام تلاش و همت خود را در شکل دهی انسجام و وحدت امت اسلامی به کار بست و نشان داد آنچه برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مهم است ترویج گفتمان انقلاب اسلامی است که با پاکباختگی و حضور میدانی فرماندهان در خط مقدم جبهه‌ها بدون کوچکترین ترس و واهمه‌ای فراهم می شود
وی افزود: امنیت پایداری که امروز در منطقه جنوب شرق کشور از آن برخورداریم محصول طراحی، برنامه‌ریزی و اجرای دقیق و توأم با تلاش جهادگونه فرماندهان و رزمندگان سلحشور نیروی زمینی سپاه است.
سردار شریف تصریح کرد: علیرغم تمامی هجمه‌های تبلیغی دشمنان انقلاب اسلامی بر علیه سپاه، شهادت سرداران سرافرازی همچون شهید شوشتری و همدانی اذهان همگان را به سمت عظمت و ابهت سپاه و سرداران سرافراز این نهاد انقلابی و مردمی معطوف می کند.
مسئول روابط عمومی کل سپاه در پایان با اشاره به شاخصهای ارزشمند کتاب «شهیدان همبستگی» تأکید کرد: افسران جوان با مطالعه این کتاب به خوبی می‌توانند بدانند که میراث دار چه ارزشهای گرانسنگی هستند.

شناسه خبر : 14947

این خبر رو هم ببینید

افشای همکاری ابوظبی و تل‌آویو برای بازگرداندن تروریست‌ها به جنوب سوریه

برخی منابع امنیتی از سفر یک هیأت اطلاعاتی امارات به تل‌آویو و بررسی طرح بازگرداندن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =