خانه / سیاسی / سرلشکر فیروزآبادی: داعش ترفند اسرائیل برای ایجاد حاشیه امن/ تنها راه مردم عراق سرکوب مهاجمان جاهلیت جدید است  

سرلشکر فیروزآبادی: داعش ترفند اسرائیل برای ایجاد حاشیه امن/ تنها راه مردم عراق سرکوب مهاجمان جاهلیت جدید است  

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اتحاد و مقاومت مردم عراق، از تروریست‌های داعش با عنوان «جاهلیت جدید» نام برد و گفت: تنها راه مردم عراق اتحاد و مقاومت و سرکوب مهاجمان جاهلیت جدید است.
 

سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به اتفاقات اخیر در عراق گفت: دولت، ارتش و مردم مسلمان و انقلابی عراق با اتحاد و انسجام می‌توانند از شرایط پیش آمده، انقلاب عراق را مستحکم کنند. آمریکا که از نتیجه انتخابات موفق عراق خشنود نیست، خود پایه‌گذار گروه‌های تروریستی در زمان وزارت خانم کلینتون است.
فیروزآبادی درباره حضور احتمالی آمریکایی‌ها در عراق تصریح کرد: آمریکایی‌ها با هرگونه ورود و دخالت نظامی در عراق دنبال اهداف ناصواب که در صدر آن بهم زدن انتخابات عراق است، هستند و نباید به اشک تمساح آمریکایی‌ها توجه شود. آنها همچنان هم پیمان پشتیبانان تروریست‌ها در منطقه هستند.
این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به توطئه صهیونیسم در ایجاد داعش و ناآرامی‌های عراق و سوریه افزود: داعش ترفند اسرائیل برای دور کردن نیروهای انقلابی از مرزهای اسرائیل و ایجاد حاشیه امن برای صهیونیست‌هاست و رسانه‌های صهیونیستی نیز به این امر اعتراف کرده‌اند.
وی با تاکید بر اتحاد و مقاومت مردم عراق، از تروریست‌های داعش با عنوان «جاهلیت جدید» نام برد و گفت: تنها راه مردم عراق اتحاد و مقاومت و سرکوب مهاجمان جاهلیت جدید است.

منبع: خبرگزاری فارس

شناسه خبر : 19193

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =