خانه / سیاسی / سرمستی تل آویو از اقدام لندن علیه حزب‌الله/ اروپا هم پیروی کند!

سرمستی تل آویو از اقدام لندن علیه حزب‌الله/ اروپا هم پیروی کند!

وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی از اقدام لندن علیه حزب‌الله لبنان استقبال کرد و از اروپا نیز خواست تا از این رویه پیروی کند.


رویترز، «گیلاد اردان» (Gilad Erdan) وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه در حساب توییتر خود از تصمیم انگلیس برای قرار دادن حزب‌الله لبنان در فهرست سازمان‌ های تروریستی حمایت کرد.

وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در این باره مدعی شد: همه آن‌ هایی که واقعا می‌ خواهند با تروریسم مبارزه کنند، باید تمایز دروغین میان شاخه نظامی و سیاسی را رد کنند. هم اکنون نوبت اتحادیه اروپاست که همین رویه را به انجام برساند.

همزمان با ادامه تلاش‌ های آمریکا به منظور تشدید فشار بر حزب‌الله لبنان، «ساجد جاوید» وزیر کشور انگلیس ساعاتی پیش اعلام کرد که لندن کلیت حزب‌الله لبنان را در فهرست گروه‌ های تروریستی قرار داده است.

وزیر کشور انگلیس در پیروی محض از اوامر واشنگتن و صهیونیست ها بدون اشاره به مبارزه بی امان حزب الله لبنان با تروریست های تکفیری ساخته غرب در این خصوص در ادعائی مضحک مدعی شد: حزب الله به تلاش های خود در راستای بی ثباتی در اوضاع شکننده در خاورمیانه ادامه می دهد! بر این اساس، دیگر نمی توانیم میان شاخه نظامی که پیشتر آن را ممنوعه خوانده بودیم با شاخه سیاسی آن تمایزی قائل شویم؛ لذا تصمیم گرفتیم کلیت این گروه را ممنوعه اعلام کنیم.

گفتنی است، تصمیم پوشالی وزیر کشور انگلیس باید به تصویب پارلمان این کشور برسد.

لازم به ذکر است، انگلیس و دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا تاکنون صرفا شاخه نظامی حزب‌الله لبنان را تروریستی اعلام کرده بودند.

شناسه خبر : 22662

این خبر رو هم ببینید

امیر دریادار ایرانی: امروز هیچ قدرتی توان تجاوز به مرزهای دریایی ایران را ندارد

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز به واسطه اقتداری که در مرزهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + هفده =