خانه / اقتصادی / سرپرست مدیریت امور شعب بانک توسعه تعاون در استان‌های کشور در سنندج مطرح کرد : پرداخت تسهیلات به تعاونی‌های فعال/حفظ مشتریان تعاونی‌ها اولویت بانک است

سرپرست مدیریت امور شعب بانک توسعه تعاون در استان‌های کشور در سنندج مطرح کرد : پرداخت تسهیلات به تعاونی‌های فعال/حفظ مشتریان تعاونی‌ها اولویت بانک است

سرپرست مدیریت امور شعب بانک توسعه تعاون در استان‌های کشور از پرداخت تسهیلات به تعاونی‌های فعال به عنوان اولویت این بانک در کشور نام برد.

داوود اختری ظهر امروز در مراسم معارفه سرپرست جدید بانک توسعه تعاون کردستان در سنندج اظهار کرد: متاسفانه شعبه استان طی چند ماهه گذشته به دلیل نبود سرپرست ضعیف عمل کرده است.
وی حفظ مشتری تعاونی‌ها از سوی شعب این بانک در سراسر کشور را به عنوان یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها نام برد و خاطرنشان کرد: باید با ارائه خدمات بستر ماندگاری این مشتریان را که جزء اصلی‌ترین مشتریان بانک توسعه تعاون به شمار می‌آیند فراهم کرد.
سرپرست مدیریت امور شعب بانک توسعه تعاون در استان‌های کشور وضعیت نقدینگی و جذب منابع بانک توسعه تعاون را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: بانک توسعه تعاون در جذب مشتری در بین سایر بانک‌های کشور عملکرد بهتری دارد و امیدواریم این مهم همچنان ادامه داشته باشد.
اختری بر حفظ و افزایش منابع بانک تاکید کرد و بیان داشت: رعایت قوانین و مقررات بانکی و وصول مطالبات معوقه از مهم‌ترین انتظارات بانک توسعه تعاون از مدیران شعب در سراسر کشور است.
وی با بیان اینکه مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی کردستان نگاه تعاونی دارد و این مهم ظرفیت را برای کار و حرکت بیشتر در این استان فراهم کرده است، خاطرنشان کرد: ایجاد تعامل بیش از پیش بانک توسعه تعاون کردستان با این اداره‌کل می‌تواند بستر تحقق اهداف را به ویژه در بحث توسعه و حمایت از بخش تعاون در استان فراهم کند.
سرپرست مدیریت امور شعب بانک توسعه تعاون در استان‌های کشور خواستار معرفی تعاونی‌های فعال و کارا از سوی اداره‌کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی به بانک توسعه تعاون در استان شد و افزود: شعبه استانی این بانک نیز باید در راستای پرداخت تسهیلات به موقع به این تعاونی‌ها اهتمام ویژه داشته باشد.
اختری از مسئولیت به عنوان امانتی الهی نام برد و گفت: خدمت صادقانه به مردم و تلاش در راستای تحقق اهداف عالی نظام و رفع مشکلات جامعه بهترین راه حفظ این امانت الهی است.
وی در پایان رفع مشکلات و ضعف‌های موجود در هر سازمان و مجموعه‌ای را داشتن نگاه جهادی دانست و افزود: امیدواریم با معرفی سرپرست بانک توسعه تعاون کردستان شاهد رفع نقاط ضعف و ارتقای هر چه بیشتر عملکرد این بانک باشیم.
گفتنی است؛ در پایان این جلسه حکم سرپرستی رستم باجلانی به عنوان سرپرست بانک توسعه تعاون استان اعطا شد.

شناسه خبر : 1729

این خبر رو هم ببینید

استاندار آذربایجان‌غربی: تعدد دستگاه‌های تصمیم گیر در مرزها مانعی برای توسعه است

استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر ضرورت توسعه پایانه‌های مرزی و مدیرت واحد در مرزهای استان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =