خانه / اجتماعی / سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان: اصلاح فرایند سیستم اداری موجب ارتقا کارایی، اثر بخشی و نیز افزایش رضایتمندی مردم می شود

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان: اصلاح فرایند سیستم اداری موجب ارتقا کارایی، اثر بخشی و نیز افزایش رضایتمندی مردم می شود

از مهمترین اهداف این همایش دو روزه آموزش و توانمندسازی کارگزاران توسعه استان اعم از بخش های دولتی و نخبگان دانشگاهی و همسو نمودن نگاه توسعه ای فعالان و کارگزاران توسعه ای برای رسیدن به اهداف توسعه استان است

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و انسانی استانداری کردستان گفت: تلاش برای اصلاح فرایند سیستم اداری ضمن ارتقا کارایی و اثر بخشی در سازمان های دولتی و نیزموجب افزایش رضایتمندی مردم از عملکرد مدیران می شود.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری؛ حسین فیروزی در همایش تخصصی آموزشی با مدل توسعه اقتصاد منطقه ای استان کردستان در محل دفتر آموزش و پژوهش استانداری در سنندج با بیان این مطلب اظهار داشت: تا این اصلاح به صورت اصولی و کارآمد صورت نگیرد سوءتفاهم ها دربین نخبگان و مدیران جامعه برطرف نخواهد شد.
 
وی افزود:  از مهمترین اهداف این همایش دو روزه آموزش و توانمندسازی کارگزاران توسعه استان اعم از بخش های دولتی و نخبگان دانشگاهی و همسو نمودن نگاه توسعه ای فعالان و کارگزاران توسعه ای برای رسیدن به اهداف توسعه استان است.
 
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان اذعان داشت: همچنین تشخیص مسائل اصلی استان، توافق و تفاهم در چارچوب مشخص برای ورود به برنامه توسعه مشارکتی ، توافق بر سناریو توسعه ای استان و در نهایت توافق بر سر نحوه مشارکت نخبگان و نهادهای تخصصی استان برای ایفای نقش در مسیر توسعه استان از دیگر اهداف این همایش بشمار می رود.
 
فیروزی تصریح کرد: امیدواریم با برگزاری این همایش و نقد و بررسی مسائل عرصه اقتصادی استان زمینه توسعه اقتصادی کردستان را فراهم کنیم.
 
وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر با برنامه های دولت تدبیر و امید فضای امید و نشاط مجددا در جامعه حاکم شده و مردم با علاقمندی بیشتری در مسیر توسعه همه جانبه کشور و استان همکاری می کنند.
 
فیروزی تاکید کرد: خوشبختانه در گذشته گوهری گمشده ای بنام گفتگو در جامعه داشتیم که آنرا باز می یابیم و باید به این نکته توجه کرد که گفتگو و هم اندیشی اگر نباشد قطعا یک تصویر بزرگ از توسعه و ترسیم آرمان ها و اهداف محقق نخواهد شد.
 
وی اظهار داشت: در این راستا باید برای برطرف کردن سوء تفاهم ها و نیز رفع سطحی نگری و افزایش انعطاف پذیری و درک تفاهم همدلانه باید به سمت گفتگوو هم اندیشی و مصلحت اندیشی حرکت کرد.
 
فیروزی ابرازداشت: عدم توجه کافی به مقوله گفتگو موجب بروز برخی ناهماهنگی ها در سیستم ادارای خواهد شد.
 
 وی با اشاره به اینکه سیستم اداری در کردستان دارای بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر دوست و حامی است ،گفت: خوشبختانه با اعمال دیدگاه های مفید و سازنده استاندار محترم استان هم اکنون فضای ارائه خدمات دستگاه های اجرایی، سیستم اداری باز است و همه احاد جامعه، با دیدگاه ها و تفکرات متفاوت به راحتی می توانند با این سیستم ارتباط مفید و سازنده برقرار کنند.
 
فیروزی در پایان گفت: قطعا روش های ارائه خدمات در سازمان های دولتی و نیز سیستم اداری استان دارای دوستان و منتقدانی است که قطعا با همکاری همه آنها و نیز ارائه مقوله گفتگو از سوی همه این دیدگاه ها زمینه برای ارتقاو تقویت سیستم اداری و اصلاح فرایندها فراهم می شود.

شناسه خبر : 9499

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هجده =