خانه / جریانات تکفیری / سرکرده های داعش دستور عقب نشینی از موصل به سوریه را صادر کردند

سرکرده های داعش دستور عقب نشینی از موصل به سوریه را صادر کردند

«حسام الدین العبار» تاکید کرد که سرکرده های داعش به تمامی عناصر خود دستور داده اند از کرانه راست و چپ موصل به سمت سوریه عقب نشینی کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سومریه نیوز، یکی از اعضای شورای استان نینوا در عراق از فرار و عقب نشینی تروریست های داعش از این استان خبر داد.
بر اساس این گزارش، «حسام الدین العبار» عضو شورای استان نینوا در سخنانی تاکید کرد: طبق اطلاعات رسیده سرکرده های داعش به تمامی عناصر خود دستور داده اند از کرانه راست و چپ موصل به سمت سوریه عقب نشینی کنند. همچنین خیابان های شهر نیز برای نخستین بار طی ۲ سال گذشته تقریبا خالی به نظر می رسد.
وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: عقب نشینی عناصر داعش از طریق بازار المعاش به سمت جاده البعاج و از آنجا نیز به سوی مرزهای سوریه صورت می گیرد. سرعت پیشروی نیروهای ما و ورود آنها به ساختمان تلویزیون موصل، خطوط دفاعی و توان داعش را در هم شکست و طی ساعات آینده محله الانتصار و الخضراء نیز آزاد خواهند شد.
گفتنی است، منابع وابسته به نهاد مبارزه با تروریسم عراق اعلام کردند: نیروهای مبارزه با تروریسم روز سه شنبه وارد ساختمان تلویزیون موصل شدند.

شناسهٔ خبر: ۳۸۱۲۸۳۱ – سه‌شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ – ۲۰:۴۹

شناسه خبر : 2757

این خبر رو هم ببینید

دستگیری یکی از سرکردگان داعش در حومه رقه

نیروهای دموکراتیک سوریه یکی از فرماندهان داعش را در حومه رقه دستگیر کردند. به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + نوزده =