سریال استعفا در خانه مطبوعات کردستان؛ عضو هیات مدیره خانه مطبوعات کردستان استعفا داد

سنندج – بعد از استعفای مدیر خانه مطبوعات کردستان، فرشید اردلان یکی دیگر از اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات این استان نیز استعفا کرد.

فرشد اردلان عضو هیات مدیره خانه مطبوعات کردستان از ادامه فعالیت در هیات مدیره این خانه به صورت رسمی استعفا داد.
در حالی که صبح امروز سید محمد لطیف حسینی نسب مدیر اجرایی خانه مطبوعات کردستان از سمت خود استعفا داده بود که در فاصله زمانی چند ساعته یکی دیگر از اعضای هیات مدیره استعفا داد.
فرشید اردلان عضو مستعفی هیات مدیره خانه مطبوعات استان کردستان با انتشار نامه ای آورده است: با توجه به مشغله کاری و عدم هماهنگی با شماری از اعضای هیات مدیره از ادامه فعالیت استفعا می دهم.
در حالی امروز دو نفر از ادامه همکاری با هیات مدیره خانه مطبوعات کردستان استعفا داده بودند که فرید سماواتی نیز هفته قبل از ادامه فعالیت در هیات مدیره خانه مطبوعات کردستان استعفا کرده بود.
انتخابات هایت مدیره خانه مطبوعات کردستان ۱۰ خرداد ماه برگزار شد و بعد از کش و قوس های بسیار هفته قبل رئیس، نائب رئیس و مدیراجرایی خانه مطبوعات کردستان  از سوی اعضای هیات مدیره انتخاب شدند.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *