خانه / ورزشی / سمیه احمدی بانوی فوتبالیست کردستانی به چین اعزام شد

سمیه احمدی بانوی فوتبالیست کردستانی به چین اعزام شد

سنندج – سمیه احمدی بانوی فوتبالیست کامیارانی به رقابتهای قهرمانی جوانان دختران زیر ۱۹ سال آسیا به کشور چین اعزام شد.

به گزارش به گزارش خبرنگار مهر، سمیه احمدی فوتبالیست کردستانی همراه با تیم ملی به رقابتهای قهرمانی جوانان دختران زیر ۱۹ سال آسیا که به میزبانی چین برگزار می شود، اعزام شد.
از سوی سرمربی تیم ملی ۲۱ بازیکن زیر ۱۹ سال دختران جهت شرکت در رقابتهای نهایی قهرمانی آسیا شنبه شب۲۴ مردادماه تهران را به مقصد چین ترک کردند که فوتبالیست کردستانی نیز جزو بازیکنان حاضر در این تیم است.
مهناز امیر شقاقی سرمربی تیم ملی با توجه به توانمندی های سمیه احمدی، این ملی پوش با سابقه کامیارانی را انتخاب کرد و به رقابت های قهرمانی آسیا اعزام شد.
این بانوی فوتبالیست کردستانی از ملی پوشان با تجربه تیم ملی فوتبال جوانان بانوان به شمار می رود که حضور در چندین دوره اردوها و رقابت های ملی و برون مرزی را در کارنامه ورزشی خود دارد.
تیم ملی کشورمان در مرحله نهایی رقابت های قهرمانی دختران جوان آسیابا تیم های کره شمالی، کره جنوبی و تایلند هم گروه است.
کردستان طی یک دهه اخیر همواره در رده های مختلف سنی بازیکنانی در تیم ملی فوتبال بانوان داشته و این بار نیز سمیه احمدی به دلیل توانمندی های که دارد به عضویت تیم ملی درآمده است.

شناسه خبر : 10893

این خبر رو هم ببینید

مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیئت تکواندوی کردستان همچنان بر روی شیاپ چانگ؛ انتخابات هیئت تکواندوی استان کردستان به راند سوم کشید

سنندج–علیرغم اینکه دوره ریاست فرزین لطف پوری درهیئت تکواندوی کردستان از۱۸ اسفند سال۹۶ به اتمام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هفده =