سومين گردهمايي معاونين خدمات مشتركين و درآمد غرب كشور در شهر سنندج برگزار شد  

سومين گردهمايي معاونين خدمات مشتركين و درآمد غرب كشور روز يكشنبه 14 اردبيهشت ماه سالجاري به ميزباني شركت آب و فاضلاب شهري كردستان در شهر سنندج برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومي و آموزش همگاني شركت آب و فاضلاب شهري كردستان در اين گردهمايي معاونين و كارشناسان حوزه  خدمات مشتركين و درآمد 6 استان غرب كشور شامل استانهاي ايلام ، كرمانشاه ، همدان ، لرستان ، چهار محال و بختياري و كردستان بمنظور ارايه راهكارهاي عملي و اجرايي و تبادل تجربيات جهت تدوين يك نظام جامع مشتركين حضور يافتند.
در ابتداي اين گردهمايي مهندس تخت شاهي رئيس هيئت مديره و مدير عامل شركت آب و فاضلاب شهري استان كردستان ضمن عرض خير مقدم به ميهمانان و مدعوين اظهار داشت : بسيار خوشحالم كه امروز يك كارگروه تخصصي هم انديشي در حوزه مشتركين تشكيل شده و در استان كردستان حضور يافتند و با توجه به اينكه حوزه مشتركين و بهره برداري ما صف اول برخورد با مردم و ارباب رجوع هستند لذا ما نياز به ساماندهي و تشكيل يك نظام جامع مشتركين براي رضايت بيشتر مردم هستيم .
مهندس تخت شاهي در ادامه با اشاره به حجم و گستردگي فعاليت شركتهاي آب و فاضلاب و موازي كاريهاي موجود در اين زمينه گفت : با توجه به گستردگي فعاليت شركتهاي آب و فاضلاب نيازمند يك برنامه منسجم و هماهنگ جهت ارتقاء سطح خدمات رساني و رضايت ارباب رجوع هستيم كه بايستي يك وحدت رويه در بخش مشتركين ايجاد و با كوتاه نمودن فرآيند اجراي كار ارائه خدمات به مردم تسريع پيدا كند.
در ادامه اين گردهمايي دستور جلسه توسط عبدالله زاده دبير كارگروه قرائت و توسط معاونين و كارشناسان حوزه مشتركين اين شركتها به بحث و بررسي گذاشته شد.
 

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *