خانه / اجتماعی / سومين گردهمايي معاونين خدمات مشتركين و درآمد غرب كشور در شهر سنندج برگزار شد  

سومين گردهمايي معاونين خدمات مشتركين و درآمد غرب كشور در شهر سنندج برگزار شد  

سومين گردهمايي معاونين خدمات مشتركين و درآمد غرب كشور روز يكشنبه ۱۴ اردبيهشت ماه سالجاري به ميزباني شركت آب و فاضلاب شهري كردستان در شهر سنندج برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومي و آموزش همگاني شركت آب و فاضلاب شهري كردستان در اين گردهمايي معاونين و كارشناسان حوزه  خدمات مشتركين و درآمد ۶ استان غرب كشور شامل استانهاي ايلام ، كرمانشاه ، همدان ، لرستان ، چهار محال و بختياري و كردستان بمنظور ارايه راهكارهاي عملي و اجرايي و تبادل تجربيات جهت تدوين يك نظام جامع مشتركين حضور يافتند.
در ابتداي اين گردهمايي مهندس تخت شاهي رئيس هيئت مديره و مدير عامل شركت آب و فاضلاب شهري استان كردستان ضمن عرض خير مقدم به ميهمانان و مدعوين اظهار داشت : بسيار خوشحالم كه امروز يك كارگروه تخصصي هم انديشي در حوزه مشتركين تشكيل شده و در استان كردستان حضور يافتند و با توجه به اينكه حوزه مشتركين و بهره برداري ما صف اول برخورد با مردم و ارباب رجوع هستند لذا ما نياز به ساماندهي و تشكيل يك نظام جامع مشتركين براي رضايت بيشتر مردم هستيم .
مهندس تخت شاهي در ادامه با اشاره به حجم و گستردگي فعاليت شركتهاي آب و فاضلاب و موازي كاريهاي موجود در اين زمينه گفت : با توجه به گستردگي فعاليت شركتهاي آب و فاضلاب نيازمند يك برنامه منسجم و هماهنگ جهت ارتقاء سطح خدمات رساني و رضايت ارباب رجوع هستيم كه بايستي يك وحدت رويه در بخش مشتركين ايجاد و با كوتاه نمودن فرآيند اجراي كار ارائه خدمات به مردم تسريع پيدا كند.
در ادامه اين گردهمايي دستور جلسه توسط عبدالله زاده دبير كارگروه قرائت و توسط معاونين و كارشناسان حوزه مشتركين اين شركتها به بحث و بررسي گذاشته شد.
 

شناسه خبر : 9143

این خبر رو هم ببینید

اراضی ملی؛ معضلی که دست از سر سقزی ها بر نمی دارد

اراضی ملی یا تداخل مالکیت اراضی داخل محدوده یا روستاهای شهرستان سقز، معضلی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =