خانه / سیاسی / شبه افکنی بزرگترین وبرنده ترین سلاح فتنه گران است/اقتدار ایران اسلامی در سایه وحدت و یکدلی است

شبه افکنی بزرگترین وبرنده ترین سلاح فتنه گران است/اقتدار ایران اسلامی در سایه وحدت و یکدلی است

کریمی استاد دانشگاه کردستان در همایش حماسه ۹دی شبه افکنی را بزرگترین وبرنده ترین سلاح فتنه گران دانست.


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس  کردستان از دهگلان، عبدالسلام کریمی استاد دانشگاه کردستان در مراسم حماسه ۹ دی در نماز خانه جهاد کشاورزی دهگلان آنرا حرکتی برخاسته از بصیرت مردم دانست و از این روز به عنوان روز بصیرت ملی و شکستن فتنه نام برد.

وی در ادامه گفت: دین اسلام بر اساس بصیرت و آگاهی است که باید برشیوه پیامبر اسلام ودستورات شریعت اسلامی حرکت کنیم  تا فریب دشمن نخوریم.

کریمی گفت: هرکجا دشمن با پرچم  و شعار دشمنی خود در مقابل اسلام و مسلمانان ایستاد باعث پیروزی اسلام و شکست خود شد اما زمانی که  دشمن و فتنه گر لباس مذهب و اخوت برتن کردند و جنگ مذهبی راه انداختند اسلام شکست خورد به همین خاطر  است که منافق از کفار بدتر است.

وی انحصار قدرت و دین در یک جناح و در یک طرز تفکر را از مظاهر فتنه دانست و گفت: اگر هر مذهب و جناحی خود را برتر و طرف مقابل را باطل و غیر حق بداند این خطرناک است و موجب فتنه می شود.

کریمی در ادامه گفت: تا زمانی که ایران اسلامی  رچم مبارزه با دشمن و حق طلبی در دست داشته باشد مبارزه وجود دارد و تازمانی که مبارزه باشد دشمن درفکر فتنه است  و هرچه زمان بگذرد فتنه  نامحسوس تر و خطرناکتر است.

وی در ادامه گفت: دشمن در همه مسائل اجتماعی، فرهنگی و سیاسی رسوخ می کند و شبه افکنی از بزرگترین و برنده ترین سلاح فتنه گران است که در دین، افکار و مسائل سیاسی و اجتماع ی ایجاد شبه می کنند.
کریمی با تاکید بر وحدت، اقتدار ایران اسلامی را اتحاد و دریکی بودن دانست و گفت: تنها در سایه وحدت کلمه و وحدت عمل است  که ما در مقابل دشمن قد علم کرده ایم و انقلاب اسلامی ما نیز ثمره وحدت است.

 خط کشی قومی و مذهبی از مظاهر فتنه است/ جریان  ۸۸ جریان درون جناحی نبود

کریمی در ادامه با اشاره به مسئله مذهبی و سیاسی گفت:  مسلمانان شیعه و سنی  هرد و مسلمان هستند  و اگر مذهبی دیگری را خارج از دین  و اسلام  دانست و یا در مسائل سیاسی و جناحی، جناحی دیگری را باطل بداند از مظاهر فتنه است.

استاد دانشگاه کردستان در ادامه با اشاره به جریان  ۸۸ فتنه گفت: جریان سال ۸۸ درون جناحی نبود  و دشمن دنبال فتنه بود  و بنا به تعبیر رهبر معظم انقلاب که فرمودند دشمن با دست آهنی و با دستکش مخملی ما را نوازش و تحریک می کند که در واقع کاری با گروه وجناح ندارد و تنها هدفش با نهضت دینی  و ایران اسلامی است.

وی روز ۹ دی را روز  شکست دشمن  دانست  که آخرین تیرهای خود را شلیک کردند  و امیدوار بودند همچنان  که در کشورهای دیگر انقلاب مخملی راه انداختند در ایران اسلامی هم می توانند این حرکت را انجام دهند اما بصیرت و  اتحاد مردم کشورمان  انقلاب را  محکمتر از قبل نمود  که اکنون تشکیل به درختی تنومد و الگوی جهان اسلام شده است.

شناسه خبر : 21039

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =