خانه / اجتماعی / شهدای ایران اسلامی با ایستادگی و مقاومت خود باعث عزت کشور شدند

شهدای ایران اسلامی با ایستادگی و مقاومت خود باعث عزت کشور شدند

بیجار-امام جمعه بیجار گفت: شهدای ایران اسلامی با ایستادگی، ایثار، شجاعت و بصیرت، در مقابل تمام زورگویان عالم ایستادند و عزت را برای ملت ایران به ارمغان آوردند.

حجت الاسلام مرادی ظهر امروز در یادوراه سردار شهید محمود امان الهی و ۴۰ شهید والامقام منطقه سیاه منصور شهرستان بیجار که  در مسجد روستای جعفرآباد برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۴۵۰ شهید والامقام این شهرستان بویژه شهدای منطقه سیاه منصور  اظهار داشت: شهدا مظهر قدرت و اقتدار ایران اسلامی هستند و ما مدیون و مرهون خون شهدا هستیم.
وی اضافه کرد: شهدا آزادانه راه خود را انتخاب کردند و با آگاهی قدم در راه اعتلای ایران اسلامی برداشتند و می‌دانستند برای چه می‌روند و چه می‌خواهند.
حجت‌الاسلام مرادی به خلوص و سادگی فرماندهان جنگ و شهدای شاخصی همچون شهید امان الهی اشاره کرد و گفت: این چنین افرادی در راه خدا و بخاطر اعتقاد و ایمان پا به عرصه جهاد گذاشتند و در نهایت سادگی بعد از دوران جنگ نیز به خدمتگذاری در راه انقلاب و دین ادامه دادند .
امام جمعه بیجار در بخش دیگری از سخنان خود به دستاورد های مهم انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و بیان داشت خودباوری، اعتماد به وعده های الهی و ایستادگی در برابر زیاده خواهی های استکبار مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
وی برپاسداری از ارزشهای انقلاب اسلامی تاکررد کرد و گفت: کسانی که در این مسیر حرکت می کنند ادامه دهندگان راه شهدا هستند.

شناسهٔ خبر: ۳۹۰۰۰۶۹ – سه‌شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ – ۱۴:۰۹

شناسه خبر : 6427

این خبر رو هم ببینید

افتتاح کتابخانه عمومی مرکزی آیت‌الله خامنه‌ای در سنندج/افزایش تعداد کتابخانه‌های عمومی کردستان به ۵۲ باب

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کردستان از افتتاح کتابخانه عمومی مرکزی آیت‌الله خامنه‌ای در آینده‌ای نزدیک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + بیست =