شهرداری سنندج صدرنشین را غافلگیر کرد  

شهرداری سنندج در ادامه مسابقات مرحله گروهی والیبال لیگ دسته اول بانوان ایران موفق شد با نتیجه 3 بر صفر شهرداری ارومیه صدرنشین گروه یک را مغلوب کند.
 

 
         
دور برگشت این رقابت‌ها به میزبانی 2 شهر تهران و قزوین در 2 منطقه آغاز شده است.
در مسابقات منطقه یک که در قزوین در حال برگزاری است امروز و در حساس‌ترین بازی هفته دوم دور برگشت، شهرداری سنندج دقایقی پیش در یک بازی برتر موفق شد در سه گیم متوالی ‌همنام‌ ارومیه‌ای خود را پشت‌سر بگذارد.
این نتیجه در حالی رقم خورد که شهرداری سنندج در روز نخست دور برگشت در سه ست مغلوب نماینده قزوین شده بود و امیدهای بسیار کمی برای برتری در این بازی داشت.
اما نماینده آذربایجان غربی که در بازی قبل با نتیجه قاطع سه بر صفر یگانه‌امواج بندر انزلی را شکست داده بود تصور نمی‌کرد امروز این‌چنین مغلوب والیبالیست‌های کردستانی شود.
به این ترتیب تیم شهرداری سنندج علاوه بر جبران باخت دور رفت در برابر رقیب ارومیه‌ای سه امتیاز دیگر به جمع اندوخته‌های خود افزود و امتیازات خود را به هفت رساند.
در دیگر بازی این گروه تیم والیبال قزوین که با برد دیروز برابر شهرداری هشت امتیازی شده است، در برابر نماینده بندر انزلی قرار می‌گیرد که تنها دلخوش به یک امتیاز دور رفت است.
در جدول رده‌بندی و بدون احتساب نتیجه بازی دوم امروز، شهرداری ارومیه با وجود باخت، دقایقی قبل همچنان با 12 امتیاز در این گروه اول و از بخت خوبی برای صعود برخوردار است.
پس از این تیم نیز قزوین، شهرداری سنندج و یگانه امواج بندر انزلی به ترتیب با هشت، هفت و یک امتیاز در رتبه‌های دوم تا چهارم این گروه جای دارند.
فردا و در آخرین روز بازی‌های این گروه، شهرداری سنندج برابر یگانه امواج بندر انزلی قرار می‌گیرد و شهرداری ارومیه در مهمترین بازی دور برگشت به مصاف قزوین می‌رود.
گفتنی است، در پایان این مرحله از هر منطقه 2 تیم به مرحله نهایی صعود می‌کنند و پس از برگزاری رقابت‌های نیمه‌نهایی و فینال 2 تیم برتر جواز حضور در لیگ برتر والیبال زنان در سال آینده را کسب خواهند کرد.
 
 
 

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *